23. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Büyük İlgi Gördü

Fethiye’de 23. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali tamamlandı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da yamaç paraşütüyle uçuş yaptı. Rus ampute pilot Andrei Poptov da festivaldeydi.

23. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Büyük İlgi Gördü

AA 20231022 32487543 32487539 23 ULUSLARARASI OLUDENIZ HAVA OYUNLARI FESTIVALI SONA ERDI

23. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Büyük İlgi Gördü

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen 23. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali sona erdi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da etkinlikte yamaç paraşütüyle uçuş gerçekleştirdi.

Gökyüzünde Heyecan

Festivalin son gününde, base jump, wingsuit ve akrobasi gösterileri katılımcılara ve izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın yaptığı yamaç paraşütü uçuşu, iki wingsuit pilotu tarafından eşlik edildi.

Alim Karaca: “Muhteşem Bir His”

İnişin ardından konuşan Başkan Karaca, “Dünyanın en güzel pistlerine değerli pilot arkadaşlarımızla keyifli ve güvenli şekilde iniş yaptık,” dedi. Cumhuriyetin 100. yılını da kutlayan Karaca, etkinlikte yer alan tüm sporculara teşekkür etti.

Rus Ampute Akrobasi Pilotu Etkinlikte

Rusya’dan etkinliğe katılan ampute akrobasi pilotu Andrei Poptov, Ölüdeniz’i çok sevdiğini ve 200 atlayış sonrası wingsuit yapmaya başladığını ifade etti. Poptov, Rusya’da ampute olarak bu sporu sadece kendisinin yaptığını belirtti.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ