Muğla’da Cumhuriyet’in 100. Yıl Dönümü için Büyük Yürüyüş

Muğla Valiliği, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında “Cumhuriyet Yürüyüşü” düzenledi. Etkinliğe Vali İdris Akbıyık, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, siyasi partilerin il başkanları ve birçok farklı kesimden insan katıldı. Yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp Valilik binası önünde sona erdi.

Muğla’da Cumhuriyet’in 100. Yıl Dönümü için Büyük Yürüyüş

AA 20231023 32496868 32496857 MUGLADA TURK BAYRAKLARIYLA CUMHURIYET YURUYUSU DUZENLENDI

Muğla’da Cumhuriyet’in 100. Yıl Dönümü için Büyük Yürüyüş

Muğla Valiliği tarafından, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında büyük bir “Cumhuriyet Yürüyüşü” düzenlendi. Etkinliğe Muğla Valisi İdris Akbıyık, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, siyasi partilerin il başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, askeri ve mülki erkan, öğrenciler, kurum müdürleri, gaziler, şehit yakınları ve engelliler katıldı.

Yürüyüş Güzergahı ve Detaylar

Yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda başlayıp, Özer Türk Caddesi, Hasan Ercan Caddesi, Mehmet Polatoğlu Sokak ve Recai Güreli Caddesi güzergahı izlenerek Valilik binası önünde son buldu. Katılımcılar, ellerinde Türk bayrakları ile yürüdüler.

Marşlar ve Coşku

Yürüyüş sonunda, Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Orkestra ve Korosu çeşitli marşları seslendirdi. Etkinlik, katılımcıların coşkulu katılımı ile renklendi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ