İngiltere’nin 30 yaş altı zengin yıldızları arasında Harry Styles birinci oldu

30 yaş altı genç zenginler servetleriyle dudak uçuklatmaya devam ediyor… İngiliz şarkıcı Harry Styles, 6 milyar TL’lik (175 milyon £) servetiyle üst üste ikinci kez İngiltere’nin 30 yaş altı en zengin genç yıldızı seçilirken David-Victoria Beckham çiftinin oğulları Brooklyn’in serveti de 343 milyon TL’ye (10 milyon £) ulaştı.

İngiltere’nin 30 yaş altı zengin yıldızları arasında Harry Styles birinci oldu

ingilterenin 30 yas alti zengin yildizlari arasinda harry styles birinci oldu 3pv1p7WN

29 yaşındaki şarkıcı Harry Styles, 17,4 milyar TL (508 milyon £) gibi şaşırtıcı bir hasılat elde eden Love On Tour turnesiyle iki yıl boyunca dünyayı dolaşmasının ödüllerini topladıktan sonra, 2023 yılında ilk kez 5,1 milyar TL (150 milyon £) sınırını aştı.

Heat’in listesine göre müzik sanatçıları, 2,8 milyar TL (82,5 milyon £) ile Dua Lipa’nın ikinci sırada yer aldığı ilk beşte varlığını sürdürüyor.

Lipa; çevrimiçi kitap kulübü, podcast’i, sürekli büyüyen marka anlaşmaları koleksiyonu, Versace için kıyafet tasarlaması ve tabii ki 1,1 milyar sterlinlik hasılat yapan Barbie filmindeki görünümüyle kendisini başarılı bir şekilde bir markaya dönüştürdü.

Niall Horan, 2 milyar TL’yi (60,4 milyon £) aşan kazancıyla üçüncü sırada yer alırken onu eski grup arkadaşları Liam Payne 1,7 milyar TL (49,4 milyon £) ve Zayn Malik 1,3 milyar TL’lik (38,5 milyon £) servetleriyle takip ediyor.

KYLIE JENNER DİKKAT ÇEKİYOR

“Örümcek Adam”ın yıldızı Tom Holland 708 milyon TL (20,6 milyon £) ile dokuzuncu sırada yer alırken, genç aktör Millie Bobby Brown da 687 milyon TL (20 milyon £) ile ilk on arasında yer alıyor.

Influencer ve iş insanı Kylie Jenner da, uluslararası alanda 26,4 milyar TL’lik (770 milyon £) devasa servetiyle 30 yaş ve altı en zengin yıldız olmaya devam ediyor.

Şu anda 26 yaşında olan en genç Kardashian-Jenner üyesi, Instagram gönderileri başına tahmini olarak 51 milyon TL (1,47 milyon £) kazanıyor.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ