Ünlü komedyen Russell Brand hakkında bir cinsel taciz iddiası daha

Ünlü komedyen Russell Brand hakkında çıkan cinsel taciz iddiaları gündeme bomba gibi düşmüş, tüm gösteri dünyasını şoke etmişti. Şimdi bu iddialara bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü komedyenin bir film çekimi sırasında bir oyuncuya cinsel saldırıda bulunduğu iddia ediliyor.

Ünlü komedyen Russell Brand hakkında bir cinsel taciz iddiası daha

unlu komedyen russell brand hakkinda bir cinsel taciz iddiasi daha g6I4CLSV

Geçtiğimiz ay İngiliz komedyen ve aktör Russell Brand’in yedi yıllık bir süreçte dört kadına tecavüz ve taciz de dahil olmak üzere cinsel saldırılarda bulunduğunun ortaya çıkması şoke etmişti.

Şimdi Brand ile ilgili bir yeni iddia daha ortaya atıldı. Oyuncu, Arthur film setinde bir oyuncuya cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor. Davada, Brand’in kadını banyo kabininde cinsel ilişkiye zorlamadan önce sette kendisini teşhir ettiği belirtiliyor.

Açılan davada, 48 yaşındaki komedyenin setteki kadına kendisini teşhir ettiği ve ardından onu tuvalette kendisine cinsel eylem yapmaya zorladığı iddia edildi.

arthur

Brand, Arthur filminde Greta Gerwig ile…

Brand, geçtiğimiz ay bir dizi kadın tarafından ciddi suçlamalarla karşı karşıya kaldı ve Met Polisi iddiaları araştırdıklarını doğrulamıştı. Dört kadının Sunday Times ve Channel 4’ün Dispatches programına şoke eden iddialarda bulunması üzerine komedyen tecavüz ve cinsel saldırıyla suçlanmıştı.

Kadınların hikayelerinin yayınlanması üzerine bir dizi iddia daha ortaya çıktı. Brand ise kendisine yöneltilen tüm suçlamaları şiddetle reddetti.

Şimdi, Brand’e 2011 romantik komedisi Arthur’un New York City setinde adı Jane Doe olan bir figürana cinsel saldırıda bulunmakla suçlayan bir dava daha açıldı.

depophotos 18069195

Jane Doe, Temmuz 2010’da figüran olarak işe alındığını söyledi. Davada, Brand’in yapım sırasında sarhoş olduğu iddia ediliyor. Jane Doe daha sonra Brand’in kendisini tuvalete kadar takip ettiğini ve burada cinsel ilişkiye zorladığını iddia etti. Saldırının ağır psikolojik hasara ve ekonomik kayıplara neden olduğu söylendi.

Arthur’un dağıtımını yapan Warner Bros Pictures da film yapımında yer alan diğer şirketlerle birlikte davalı olarak gösterildi. Şirketler, ihmal ve Brand’in setteki suistimallerine göz yumarak yardım ve yataklık etmekle suçlandılar.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ