Angelina Jolie’nin babasından İsrail’e destek: “Medeniyet beklemeyin”

ABD’li oyuncu Angelina Jolie’nin babası Jon Voight, İsrail’in Gazze’ye saldırılarına ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Angelina Jolie’nin babasından İsrail’e destek: “Medeniyet beklemeyin”

angelina jolienin babasindan israile destek medeniyet beklemeyin 5eKbO4YU

ABD’li oyuncu Jon Voight (84), eski adıyla Twitter olarak bilinen X’ten yayımladığı videoda, “İsrail ordusu toprağını, halkını korumalıdır. Bu bir savaş. Solun düşündüğü gibi medeni bir şekilde ilerleyemez.” ifadelerini kullandı.

Amerikan bayrağının önünde çektiği videoda Voight, İsrail ve Filistin’den “Yahudiler için kutsal topraklar ve Tanrı’nın toprakları” olarak bahsederek, “İsrail ordusu toprağını, halkını korumalıdır. Bu bir savaş. Sol kesimin düşündüğü gibi medeni bir şekilde ilerleyemez.” dedi.

depophotos 15373454

Jon Voight, Angelina Jolie…

KIZI ANGELİNA JOLIE İSRAİL’E KARŞI ÇIKMIŞTI

Voight ayrıca, kızı Jolie’nin daha önce sosyal medyasından yaptığı paylaşımlarda Gazze’nin “toplu bir mezar” haline geldiğini ifade ederek, “İsrail’de yaşananlar bir terör eylemidir ancak bu Gazze’de sivil halkın bombalanmasıyla kaybedilen masum hayatları haklı gösteremez.” yorumunda bulunmasına ilişkin de açıklama yaptı.

Voight, “Kızımın da çoğu kişi gibi Tanrı’nın onurunu, Tanrı’nın gerçeklerini anlamamış olması beni hayal kırıklığına uğrattı.” ifadesini kullandı. (AA)


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ