Muğla’nın Dalyan Kanalı’nda Deniz Tutkunları için Temsili Nikah Töreni

Muğla’nın Ortaca ilçesinde deniz ve doğa tutkunu çift, Dalyan Kanalı’nda unutulmaz bir temsili nikah töreni düzenledi. Kano gezgini Şenol Özdemir ve deniz aşığı Fulya Çiftçibaşı Özdemir, resmi nikahlarını kıydıktan sonra bu özel anıyı daha da özel hale getirmek amacıyla Kaya Mezarları önünde deniz kayağıyla temsili nikah töreni gerçekleştirdi. Gelinlik ve damatlık giyen çift, arkadaşları ile birlikte sazlıkların arasından yaklaşık 2 kilometre kürek çekerek Kaya Mezarları’nın önüne geldi. Burada uzak yol üçüncü kaptanı Emre Karakaş’ın yönetimindeki temsili nikahları kıyıldı. Çift, bu özel anıyı Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanalı’nın eşsiz güzellikleriyle taçlandırdı.

Muğla’nın Dalyan Kanalı’nda Deniz Tutkunları için Temsili Nikah Töreni

AA 20231111 32813345 32813339 MUGLADA DENIZ TUTKUNU CIFT ICIN SU USTUNDE TEMSILI NIKAH TORENI

Muğla’nın Dalyan Kanalı’nda Deniz Tutkunları için Temsili Nikah Töreni

Muğla’nın Ortaca ilçesinde deniz ve doğa tutkunu bir çift için unutulmaz bir anı yaratıldı. Kano gezgini Şenol Özdemir ve deniz ve doğa tutkunu Fulya Çiftçibaşı Özdemir, dünyaca ünlü Kaya Mezarları önünde temsili nikah töreni düzenledi.

Kano ile dört denizi kürek çekerek geçen Şenol Özdemir, sevgilisi Fulya Çiftçibaşı Özdemir ile resmi nikahlarını İstanbul Kartal Evlendirme Dairesi’nde kıymıştı. Ancak deniz ve doğa aşkıyla yanıp tutuşan çift, bu özel anı daha da özel hale getirmek istedi.

Gelinlik ve damatlık giyen çift, deniz kayağı ile Kaya Mezarları’na gitmek için yola koyuldu. Arkadaşları da onlara katılarak, Köyceğiz Gölü ve Ortaca Dalyan Kanalı’nda sazlıkların arasından yaklaşık 2 kilometre kürek çekerek Kaya Mezarları’nın önüne ulaştılar.

El ele kürek çekerek özel bir platforma ulaşan çift, temsili nikahlarını burada kıymak üzere hazırlanan kaptan, şahitler ve arkadaşları tarafından karşılandı. Uzak yol üçüncü kaptanı Emre Karakaş, çiftin temsili nikahını kıyarak evlilik cüzdanlarını verdi.

Fulya Çiftçibaşı Özdemir, gazetecilere, resmi nikahlarının ardından denizde de temsili nikah kıymak istediklerini ve her şeyin mükemmel olduğunu söyledi. Şenol Özdemir ise arkadaşlarıyla güzel bir nikah töreni gerçekleştirdiklerini belirterek, bölgeyi çok sevdiklerini ve deniz tutkunu oldukları için burada temsili nikah yapma kararı aldıklarını ifade etti.

Emre Karakaş ise Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanalı’nın eşsiz güzellikte olduğunu ve tarihi ile doğasıyla büyüleyici hikayelere sahip olduğunu vurguladı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ