Bodrum Belediyesine 6 afet yardım konteyneri bağışlandı

MUĞLA (AA) – Bodrum Belediyesine bağışlanan 6 afet yardım konteyneri, ihtiyaç bölgelere yerleştirildi.Bodrum Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Rotary Vakfı ile Bodrum Rotary Kulübü tarafından temini sağlanan konteynerler, Turgutreis, Bitez, Tor…

Bodrum Belediyesine 6 afet yardım konteyneri bağışlandı

bodrum belediyesine 6 afet yardim konteyneri bagislandi Hl5vhQfu

MUĞLA (AA) – Bodrum Belediyesine bağışlanan 6 afet yardım konteyneri, ihtiyaç bölgelere yerleştirildi.

Bodrum Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Rotary Vakfı ile Bodrum Rotary Kulübü tarafından temini sağlanan konteynerler, Turgutreis, Bitez, Torba, Çamlık, Kızılağaç Mahalleleri ile Bodrum Belediyesi merkez hizmet binası yakınına konuldu.

Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Ayşe Mücella İsbir, orman yangını, sel felaketleri deprem gibi doğal afetlere her zaman hazırlıklı olunması gerektiğini belirtti.

Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi ve Koordinatör Emel Çakaloğu da daha önceden 28 noktaya konteyner yerleştirildiğini bildirdi.

Afet acil yardım konteynerlerinin içinde jeneratör, delici ve kırıcı matkaplar, seyyar aydınlatmalar, kablolar, el fenerleri, megafon, sedyeler, çadırlar, yangın söndürme tüpleri, ilk yardım çantaları olmak üzere yaklaşık 65 çeşit destek malzemeleri bulunuyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ