Korkunç iddialarla suçlanmıştı: Puff Diddy ve eski sevgilisi anlaşmaya vardı

Puff Daddy lakaplı dünyaca ünlü müzik prodüktörü ve rapçi Sean John Combs’un adı, eski sevgilisinin kendisine cinsel ve fiziksel istismar uyguladığı iddialarına karışmıştı. Tarafların dava açıldıktan bir gün sonra anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Korkunç iddialarla suçlanmıştı: Puff Diddy ve eski sevgilisi anlaşmaya vardı

korkunc iddialarla suclanmisti puff diddy ve eski sevgilisi anlasmaya vardi Svudu57B

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs (54), skandal bir suçlamayla karşı karşıya kalarak kamuoyunda şaşkınlık yarattı.

Cassandra Ventura (37) isimli şarkıcı ve model, Combs’un kendisine 10 yıldan fazla süredir fiziksel istismar, cinsel kölelik ve tacizde bulunduğunu iddia etti.

Çarpıcı iddialarla kamuoyunun ve basının karşısına çıkan Ventura, Combs’la on yıldan fazla bir süredir birlikteydi.

İlişkileri boyunca Combs’un kendisine birçok kez saldırdığını, acımasızca dövdüğünü, tecavüz ettiğini ve hayatının her yönünü kontrol ettiğini iddia etti. Davaya göre, ilişkileri 2018’de sona erene kadar Ventura; taciz, şiddet ve seks ticaretiyle karşı karşıya kaldı.

cassandra ventura

Cassandra Ventura…

YILLARCA HAZIR OLMAYI BEKLEMİŞ

Yıllar sonra “cesaretini toplayarak” kendisi gibi insanlara yardımcı olabilmesi adına hukuki mücadeleye başladığını duyuran Ventura, açtığı davayı Combs ile anlaşmaya vararak bir gün sonra sonlandırdı.

Ortak açıklama yapan eski sevgililerden Ventura, “bu meseleyi bir miktar kontrole sahip olduğu koşullar altında dostane bir şekilde çözmeye karar verdiğini” söyledi.

Combs da, “Bu meseleyi dostane bir şekilde çözmeye karar verdik. Cassie ve ailesine en iyi dileklerimi sunuyorum.” yorumunu yaptı.

Dava belgelerine göre, Ventura, Combs ile 2005 yılının sonlarında kendisi 19, kendisi ise 37 yaşındayken tanışmış, birkaç ay içinde ünlü rapçinin sahibi olduğu Bad Boy Records ile 10 albümlük bir kayıt anlaşması imzalamış ve birkaç yıl sonra onunla romantik bir ilişkiye başlamıştı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ