Ünlü Şarkıcıdan İmamoğlu’na Kötü Sözler

Attilla Taş, Ekrem İmamoğlu’nun ‘seçim kaybetmediğini’ söylemesi üzerine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’na sosyal medya platformu X üzerinden cevap verdi. ‘KİMSE TARTIŞMAYA AÇAMAZ’ İmamoğlu yaptığı açıklamada, “Ben CHP’nin 15 yıllık üyesiyim …

Ünlü Şarkıcıdan İmamoğlu’na Kötü Sözler

Attilla Taş, Ekrem İmamoğlu’nun ‘seçim kaybetmediğini’ söylemesi üzerine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’na sosyal medya platformu X üzerinden cevap verdi.

atilla tas acti agzini yumdu gozunu sinsi ve samimiyetsizsin ekremcim gsfo

‘KİMSE TARTIŞMAYA AÇAMAZ’

REKLAM ALANI

İmamoğlu yaptığı açıklamada, “Ben CHP’nin 15 yıllık üyesiyim. Artı üyeliğini, ilçe başkanlığını yapmış, ilçe belediye başkanlığını kazanmış, iki kez de İBB’nin ardı ardına seçimini kazanmış, tabiri caizse biraz ukalaca olacak ama seçim kaybetmemiş üyesiyim. Onun için CHP’liliğimi kimse tartışmaya açamaz” ifadelerini kullanmıştı.

‘SAMİMİYETSİZSİN EKREMCİM!’

Bu ifadeler üzerine İmamoğlu’na X hesabı üzerinden yanıt veren Taş, “CHP üyesisin ama seçim kaybetmemişsin öyle mi? Bütün mitinglerde vardın. Seçim gecesi çıkıp “kazanıyoruz!” diye hepimizi kandırdın. Ama kaybeden sadece Kılıçdaroğlu ve sen hep kazandın öyle mi? Çok kurnaz, sinsi ve samimiyetsizsin Ekremcim!” dedi.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ