Uluslararası Lisanslı TEDxYouth Konferansı Bodrum’da 3.Kez Gerçekleştirilecek

Uluslararası Lisanslı TEDxYouth Konferansı TED Bodrum Koleji Öğrencileri Tarafından 3.Kez Gerçekleştirilecek Dünyada geniş yankı uyandıran TEDx etkinliğinin Bodrum ayağı, ilk ve tek lisans sahibi olan TED Bodrum Koleji lise öğrencileri tarafından üçüncü kez gerçekleştirilecek. Alanında uzman kişilerin deneyimlerini aktardığı TEDxYouth@Bodrum Konferansı bu yıl 23 Mart Cumartesi günü ‘Evolution of the Future’ temasıyla yapılacak. Türkiye’nin önde […]

Uluslararası Lisanslı TEDxYouth Konferansı Bodrum’da 3.Kez Gerçekleştirilecek

haber e1705633619262

Uluslararası Lisanslı TEDxYouth Konferansı TED Bodrum Koleji Öğrencileri Tarafından 3.Kez Gerçekleştirilecek

Dünyada geniş yankı uyandıran TEDx etkinliğinin Bodrum ayağı, ilk ve tek lisans sahibi olan TED Bodrum Koleji lise öğrencileri tarafından üçüncü kez gerçekleştirilecek.

Alanında uzman kişilerin deneyimlerini aktardığı TEDxYouth@Bodrum Konferansı bu yıl 23 Mart Cumartesi günü ‘Evolution of the Future’ temasıyla yapılacak.

Türkiye’nin önde gelen isimleriyle geleceğin evriminin tartışılacağı ve ilham veren fikirlerin Bodrum sahnesinden dünyaya duyurulacağı konferansın onur konuğu mesleğinin 50. yılını kutlayan ünlü Sanatçı Nükhet Duru olacak.

TED konferanslarını diğer tüm konferanslardan ayıran en büyük fark “paylaşmaya (yaymaya) değer fikirler” in (ideas worth spreading) baz alındığı konferansların bütünü olmasıdır.

TED, 1984 yılından beri her biri farklı alanlarda uzman kişilerce konferanslar düzenleyerek dünyanın dört bir yanından insanlara ilham vererek, daha fazlasını başarmaları için motive etmektedir.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ