Özel’in ifşa ettiği ’eminimsi’nin paylaşımları: ‘Anıtkabir yakılacak’, ‘Gülen gelecek’

Özgür Özel’in ‘Soylu’nun troll ordusunun başı’ diyerek ifşa ettiği Emin Şen’in ’eminimsi’ mahlasıyla yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı: ‘Anıtkabir 2023’te yıkılacak’, ‘KTÖ (Kemalist terör örgütü)’…

Özel’in ifşa ettiği ’eminimsi’nin paylaşımları: ‘Anıtkabir yakılacak’, ‘Gülen gelecek’

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Meclis’te düzenlediği basın toplantısında “Soylu’nun 8 bin kişilik troll ordusunun başı” olarak tarif ettiği İçişleri Bakanlığı ‘Müşaviri’ Emin Şen’in, ’eminimsi’ ismiyle yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı.

Özel’in “Yasak olmasına rağmen kurduğu şirketlerle aldığı ihaleler üzerinden troll ordusunu finanse ettiğini” söylediği Şen’in Twitter’daki ’eminimsi’ hesabı, basın toplantısının ardından askıya alındı. Ancak daha önce yaptığı paylaşımlar ifşa oldu.

REKLAM ALANI

T24’ün haberine göre İçişleri Bakanı Soylu’nun 28 Aralık 2013’te, şu an firari olarak aranan Emre Uslu ve “eminimsi” kullanıcılarıyla sosyal medya hesabından etkileşimi olduğu görüldü. Uslu’nun “Buyurun @suleymansoylu @eminimsi ile iş başında” paylaşımına Soylu, “Ne var bunda. düzeltiyorum bu geziden epey önce. ocak 2013 olabilir. Ama onu hedef göstermen bariz hata. Yakışmadı…” yanıtını verdi. Ayrıca Uslu’nun paylaşımında ise “eminimsi” isimli kullanıcının Soylu ile ‘ajans’ fotoğrafını yüklediği görüldü.

’eminimsi’ hesabından yapılan paylaşımların bazıları ise şöyle:

– “Fethullah Gülen gelecek, birlikte tepeden TKÖ (Kemalist terör örgüttü)’nün eylemlerini seyredeceğiz eheh”

– “Haydarpaşa cemaat işidir. Anıtkabir 2023’te yıkılacak.”

– “Haydi… Gelin bu güzel günde AK Parti-Gülen Cemaatini barıştırlarım. Hayat paylaşınca güzel.”

(HABER MERKEZİ)


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ