27 yaşında hayatını kaybeden Amy Winehouse’a ünlü isimden destek

Ünlü şarkıcı Bryan Adams, 2011’de 27 yaşındayken hayatını kaybeden Grammy ödüllü sanatçı Amy Winehouse ile olan arkadaşlık bağını gözler önüne serdi.

27 yaşında hayatını kaybeden Amy Winehouse’a ünlü isimden destek

27 yasinda hayatini kaybeden amy winehousea unlu isimden destek P7QYwaOE

64 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Bryan Adams, Sunday Times’a yaptığı açıklamada, bağımlılıkla mücadelesi sırasında Amy Winehouse’a “yardım etmeye çalıştığını” açıkladı. Winehouse, Temmuz 2011’de 27 yaşında kazara alkol zehirlenmesinden hayatını kaybetmişti.

Adams, ünlü şarkıcıyı 2007 yılında Mustique adasındaki Point Lookout villasına götürdüğünü açıklarken “Amy ile onun fotoğrafını çekerken tanıştım ve arkadaş olduk. Bu yüzden onu tatilini ailemle geçirmeye davet ettim.”

depophotos16360972jpg h8LQRGJpZ0upmQbXQVHpwg

Bryan Adams…

“Elbette ona yardım etmeye çalıştım ama biliyorsunuz, bu kişinin içinden gelmeli. Amy’ye ne olduğunu gerçekten bilmiyorum ve bu çok üzücü çünkü o çok çok yetenekliydi ve onun bireyselliğine büyük bir hayranlık duyuyordum. Ama bir fark yarattım mı? Bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

Ekim 2007’de Winehouse’un Adams’ın evine yaptığı tatil ziyaretinden önce, ünlü müzisyen, işitme bozukluğu konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, kar amacı gütmeyen Hear the World için Winehouse’un fotoğrafını çekti.

Trajik ölümünün ardından Adams, 2014 yılında Andrew Marr Show’a katıldığında Winehouse’u “muazzam bir yetenek” olarak tanımladı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ