GESİFED Heyeti Ankara’da Önemli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin liderliğindeki heyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılını karşıladığımız bu günlerde Ankara’da önemli ziyaretlerde bulundu. Heyet, Anıtkabir ziyareti kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin, Anıtkabir Özel Defteri’ne şu ifadeleri yazdı: “Ulu Önder Atatürk, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını […]

GESİFED Heyeti Ankara’da Önemli Ziyaretler Gerçekleştirdi

2

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin liderliğindeki heyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılını karşıladığımız bu günlerde Ankara’da önemli ziyaretlerde bulundu.

Heyet, Anıtkabir ziyareti kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin, Anıtkabir Özel Defteri’ne şu ifadeleri yazdı: “Ulu Önder Atatürk, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını karşıladığımız bugünlerde, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu olarak Cumhuriyet ilkelerine, demokrasiye, hukukun üstünlüğüne ve millet iradesine bağlılığımızı göstermek için huzurlarınızda olmaktan büyük bir onur duyuyoruz.”

Mersin, Cumhuriyet’in temel ilkelerine olan bağlılıklarını ve milli iradeye olan güvenlerini vurgulayarak, Cumhuriyet devrimlerinin önemine dikkat çekti.

Heyet, resmi törenin ardından Anıtkabir Komutanı’nı makamında ziyaret etti.

GESİFED Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Başkanları, Ankara ziyaretleri sırasında TÜSİAD ve TÜRKONFED Ankara Temsilcilikleri’ne ziyarette bulundu. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, TÜSİAD Ankara Temsilcisi Barış Urhan ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRKONFED Kamu ile İlişkiler Komisyon Başkanı Serhan Yıldız’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, iş dünyasının öncelikleri ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişi yapıldı. Ayrıca, ekonomi konusunda fikirler paylaşıldı.

GESİFED Heyeti’nin Ankara ziyaretleri, Türk iş dünyasının önde gelen kuruluşlarıyla yapılan toplantılar ve Anıtkabir ziyaretiyle önemli bir anlam taşıdı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ