Çevre Bakanlığı’nın “Yarısı Bizden” Kampanyası

Çevre Bakanlığı’nın “Yarısı Bizden” Kampanyası ve İstanbul Kentsel Dönüşümü Bilgilendirme Tırları Yoğun İlgi Gördü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Yarısı Bizden” kampanyası ve kentsel dönüşüm projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirmek üzere İstanbul’un çeşitli ilçelerine gönderdiği bilgilendirme tırlarına büyük ilgi yaşanıyor. Bu tırlar, vatandaşlara detaylı bilgiler sunarak kentsel dönüşüm ve kampanyaya katılım konusunda […]

Çevre Bakanlığı’nın “Yarısı Bizden” Kampanyası

cevre sehircilik 8230 20240121113921 scaled e1705903378439

Çevre Bakanlığı’nın “Yarısı Bizden” Kampanyası ve İstanbul Kentsel Dönüşümü Bilgilendirme Tırları Yoğun İlgi Gördü

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Yarısı Bizden” kampanyası ve kentsel dönüşüm projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirmek üzere İstanbul’un çeşitli ilçelerine gönderdiği bilgilendirme tırlarına büyük ilgi yaşanıyor. Bu tırlar, vatandaşlara detaylı bilgiler sunarak kentsel dönüşüm ve kampanyaya katılım konusunda rehberlik ediyor.

Üsküdar ve Bağcılar ilçelerinde hizmet veren bilgilendirme tırları, özellikle “Yarısı Bizden” kampanyasına ve kentsel dönüşüm projelerine ilgi duyan İstanbullular tarafından yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor. Ziyaretçiler, tırları ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kampanyanın ayrıntılarına ve kentsel dönüşüm sürecine dair merak ettikleri soruların cevaplarını alıyorlar.

Bilgilendirme tırlarını ziyaret eden bir vatandaş olan Razen Tezel’in, “Devlet çalışıyor ve bu eski yapılardan kurtulmak istiyor. İnsan odaklı çalışmak istiyor.” sözleri üzerine Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Razen kardeşimiz ne güzel söylemiş. ‘Devlet eski yapılardan kurtulmak istiyor. İnsan odaklı çalışmak istiyor.’ Odağımızda sadece milletimiz var. İnşallah Yüzyılın Dönüşümü ile İstanbul’daki sağlıksız yapı stokunu devlet-millet el ele temizleyeceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Bilgilendirme tırları, İstanbul’un farklı ilçelerinde devam edecek bir dizi etkinlikle bir ay boyunca hizmet verecek. Tırlar, vatandaşların kampanya ve kentsel dönüşüm konularında bilgilendirilmesine katkı sağlayacaklar.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ