Uzmanlar önerdi: Afrodizyak etkili 5 besin

Beslenme düzeniniz hayatınızın birçok noktasını etkileyebilir. Bazı yiyecekler de cinsel fonksiyonları geliştirmede, afrodizyak etkisinde ya da libido üzerinde doğrudan etkilidir. İşte afrodizyak etkili yiyecekler…

Uzmanlar önerdi: Afrodizyak etkili 5 besin

uzmanlar onerdi afrodizyak etkili 5 besin IuZFQrp3

Gündelik hayatımızda iş yoğunluğu veya yaşamın hızı nedeniyle, mottomuz düşebilir bu da yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilir… İşte doğal olarak afrodizyak etkili besinler…

123423909 bitter cikolata

ÇİKOLATA

Bitter çikolata hem erkek hem de kadınlarda cinsel heyecan duygularına yol açan feniletilamin bulunmaktadır. Sadece bitter ve şekersiz çikolatadan her gün bir parça yemeniz mükemmel bir cinsel yaşam elde etmenize yardımcı olabilir.

110838381 maca

MACA

Güney Amerika Peru’da yetiştirilen ve turpa benzeyen maca, yüzyıllardır doğurganlığı arttırıcı etkileri sebebiyle yerli halk tarafından kullanılmıştır. Doğal afrodizyak etkisi yaratarak cinsel performansı artırır ve sperm kalitesini artırdığı belirlenmiştir.

113412191 nar1

NAR

Aşk elması olarak bilinen nar, cinsellik için güçlü bir etki yaratan başka bir meyve. Antioksidanlar bakımından yüksek olan nar, kan akışını hızlandırır, dolayısıyla genital hassasiyeti artırır.

111014317 roka

ROKA

Roka, içerisindeki C vitamini dışında içerdiği mineral ve antioksidanlarla cinsel sağlığı iyileştirir, özellikle de isteği arttırır.

172026292 kereviz ve limon kopya

KEREVİZ

Genel sağlık için de oldukça faydalı olan kereviz, kadınlarda cinsel isteği artırabilen fitoandrojen içerir.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ