Aydın Ayaydın: “CHP İyi Belediyecilik Yapabilseydi Ben Aday Olmazdım”

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Sabah gazetesine verdiği röportajda CHP’nin Muğla’da başarısız olduğunu ifade ederek, “15 senedir hizmete susamış Muğla halkına belediyecilik neymiş göstereceğim” dedi. Ayaydın, Muğla’daki belediyecilik sorunlarına dair çözüm önerilerini ve seçim vaatlerini de paylaştı.

Aydın Ayaydın: “CHP İyi Belediyecilik Yapabilseydi Ben Aday Olmazdım”

0x0 1706239436971 e1706240668175

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın: “CHP İyi Belediyecilik Yapabilseydi Ben Aday Olmazdım”

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Sabah gazetesi Tuba KALÇIK’a verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ayaydın, CHP’nin Muğla’da belediyecilik açısından başarısız olduğunu belirterek, “Zaten iyi bir belediyecilik hizmeti olsaydı, ben aday olmazdım. 15 senedir hizmete susamış Muğla halkına belediyecilik neymiş göstereceğim” dedi.

Aydın Ayaydın, Muğla’da yaşayan halkın belediye hizmetlerinden yeterince yararlanamadığını ifade ederek, “Muğla’da CHP, belediyecilik açısından çok başarısız. Sorunları çözülmemiş. Muğla halkı belediye hizmetlerinden yararlanamıyor” diye konuştu. Kendisinin AK Parti’ye geçiş sürecini de açıklayan Ayaydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teklifi üzerine Muğla için adaylığını koyduğunu belirtti.

Röportajda, Aydın Ayaydın’ın Muğla’daki belediyecilik sorunlarına dair çözüm önerileri ve seçim vaatlerine dair detaylar da yer alıyor.

Haberin devamı : Aydın Ayaydın: CHP iyi belediyecilik hizmeti verseydi ben aday olmazdım!


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ