CHP’nin Truva Atı: Aras!” Hasan Dirin’den Çarpıcı İddialar

CHP’nin Truva Atı: Aras!” Hasan Dirin’den Çarpıcı İddialar Bodrum’un yerel gazetesi Bodrum Kadraj’nın deneyimli yazarlarından Hasan Dirin, kaleme aldığı son yazısında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı CHP’nin “Truva Atı” olarak nitelendirerek dikkat çekici iddialarda bulundu. Hasan Dirin’in Açıklamalarından Öne Çıkan Başlıklar: “Ahmet Aras’ın CHP’ye birilerinin planı doğrultusunda yerleştirildiğini zaman zaman söylemiştim. Bugün gelinen noktada her […]

CHP’nin Truva Atı: Aras!” Hasan Dirin’den Çarpıcı İddialar

Screenshot 20240129 183345 Google 1024x885 1 e1706626553157

CHP’nin Truva Atı: Aras!” Hasan Dirin’den Çarpıcı İddialar

Bodrum’un yerel gazetesi Bodrum Kadraj’nın deneyimli yazarlarından Hasan Dirin, kaleme aldığı son yazısında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı CHP’nin “Truva Atı” olarak nitelendirerek dikkat çekici iddialarda bulundu.

Hasan Dirin’in Açıklamalarından Öne Çıkan Başlıklar:

“Ahmet Aras’ın CHP’ye birilerinin planı doğrultusunda yerleştirildiğini zaman zaman söylemiştim. Bugün gelinen noktada her şey su yüzüne çıkıyor. Kocadonlar ve Aras işbirliği, her türlü menfaatlerinin ortak olduğu, başından beri birlikte hareket ettikleri, CHP’nin ise burada araç olduğu ortaya çıkmıştır.”

“Her seferinde bunu yapan yerli işbirlikçiler, CHP’ye sızmış truva atlarıdır. Masalarda CHP’cilik taslarlar, fakat kapalı kapılar ardında yalnızca kendi çıkarlarının hesabını yaparlar.”

“Bodrum halkı artık bu yalanlara kanmıyor. Bizlerle uğraşma nedenleriyse, bu kişilerin gerçek yüzlerini, tehdit ve şantajlarına boyun eğmeden ifşa etmemizdir.”

“Bodrum Belediye Başkanını siz mi seçiyorsunuz yoksa bu yerli işbirlikçilerinin İstanbul’daki yeni siyaset ağası (CHP’nin içindeki en büyük truva atı) İmamoğlu mu?”

“Ahmet Aras’ı aday gösterenler ve onu İstanbul referansı ile CHP’nin kurullarından geçirip onaylatanlar, Ahmet Aras’ın ‘anasının ak sütü gibi helal’ dedikleridir.”

Sorular ve Çağrı:

“Vicdanınıza sorun! Bodrum’u yönetememiş bir şahsın gerçekten Muğla’yı yönetebileceğine inanıyor musunuz?”

“Kendine sosyal demokrat diyen CHP seçmenleri! Sorun, sorgulayın! Bodrum anketlerinden başarısız çıkan adayınız şimdi Muğla büyükşehir belediye başkanı adayı… Hak, hukuk ve adalet bunun neresinde?”

“Uyanın sevgili Bodrumlular! Bodrum’u alan Üsküdar’ı geçmek üzere…”

Not:
“Bodrum’u İstanbul’dan yönettirmeyeceğiz! Yerli siyaset baronlarının ve çetelerinin oyunlarını bozacağız, bu böyle biline.”

Yazının devamı için tıklayınız; Muğla ve Bodrum Halkına Açık Mektup !!!


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ