“Doğru Bilgiye Ulaşmanız Adına Bilgilendirme”

Umut Anıl Özdoğan’dan Açıklama: “Doğru Bilgiye Ulaşmanız Adına Bilgilendirme” Bodrum CHP İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan, son günlerde kendisiyle ilgili çıkan haberlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Özdoğan’ın yaptığı açıklama şu şekildedir: “Basına ve kamuoyuna; Son günlerde kamuoyunda hakkımda çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiye ulaşmanız adına sizleri bizzat bilgilendirmek istiyorum. Sn. Özgür Özel başkanımız pazartesi […]

“Doğru Bilgiye Ulaşmanız Adına Bilgilendirme”

Umut Anil Ozdogan 1050x1400 1 e1706757342927

Umut Anıl Özdoğan’dan Açıklama: “Doğru Bilgiye Ulaşmanız Adına Bilgilendirme”

Bodrum CHP İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan, son günlerde kendisiyle ilgili çıkan haberlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Özdoğan’ın yaptığı açıklama şu şekildedir:

“Basına ve kamuoyuna;

Son günlerde kamuoyunda hakkımda çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiye ulaşmanız adına sizleri bizzat bilgilendirmek istiyorum.

Sn. Özgür Özel başkanımız pazartesi günü benimle görüşme talebinde bulunarak davet etti. Böyle bir davet almaktan bir kadın olarak gurur duyduğumu belirtmekte isterim. Pazartesi akşamı kendisiyle görüşmeyi gerçekleştirdik ve sadece o gün için genel merkeze gittim.

Şu ana kadar genel merkeze adım atmadım ve kulis çalışmalarına da katılmadım. Çünkü böyle bir iddia ile yola çıkmadım. Aldığım davete de parti disiplini gereği katıldım.

Şuan Ankara’da olan ilçe başkanımız, yönetimi, gençlik kolu başkanımız ve bazı aday adaylarımız genel merkezdeler. Bu noktadaki mücadelem, sadece Bodrum’a oy katkısı sağlayacak Bodrum’a hizmet edecek ve yakışacak güçlü bir isimin adaylaşması olması yönündedir. Hepimizin de mücadelesinin bu yönde olması ve örgütümüze katkı sağlayacak adımları atmasının gerektiğini düşünüyorum.

Genel merkezimizin en doğru kararı vereceğine inanıyor ve hepinize saygılar sunuyorum.

Umut Anıl Özdoğan
CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı”


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ