TÜYAP Fuarı’nda Bodrum Standı Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı

TÜYAP Fuarı’nda Bodrum Standı Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı İstanbul’un TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), turizm sektörünün önemli isimlerini bir araya getirdi. Bu yılki fuara, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Belediyesi iş birliğiyle oluşturulan Bodrum standı damgasını vurdu. Bodrum, 7 Numaralı Holde Ziyaretçilerini Ağırlıyor EMITT […]

TÜYAP Fuarı’nda Bodrum Standı Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı

c888b3f8 6d2c 4dae 95f9 a7964c893e58 e1707274041345

TÜYAP Fuarı’nda Bodrum Standı Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı

İstanbul’un TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), turizm sektörünün önemli isimlerini bir araya getirdi. Bu yılki fuara, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Belediyesi iş birliğiyle oluşturulan Bodrum standı damgasını vurdu.

Bodrum, 7 Numaralı Holde Ziyaretçilerini Ağırlıyor

REKLAM ALANI

EMITT Fuarı’nın ilk gününde, Bodrum standı 7 numaralı holde yer alarak ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Bodrum’un turizm potansiyelini ve çekiciliğini sergileyen stand, Muğla Valisi İdris Akbıyık ve Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit gibi önemli isimlerin de dikkatini çekti.

BODTO Üyeleri Yoğun İlgi Gösterdi

BODTO üyelerinin de yoğun ilgi gösterdiği fuarın ilk gününde, Bodrum standı büyük beğeni topladı. Standın açılış kokteyline davet edilen tüm turizmcilerin, Bodrum’un cazibesini keşfetmeleri bekleniyor.

Bodrum Standı, Fuarın Son Gününe Kadar Ziyaretçilerini Bekliyor

Fuarın son günü olan 9 Şubat’a kadar açık kalacak olan Bodrum standı, 7462 kodlu stantta bulunuyor. Bu önemli etkinlik, Bodrum’un turizm alanındaki potansiyelini tanıtmak ve ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmak için düzenlenmiştir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ