Alarko Gayrimenkul, Bodrum’da yeni otelini açacak, hedef Maldivler

Alarko Gayrimenkul, Bodrum’da yeni otelini açacak, hedef Maldivler Muğla-Bodrum’da satın aldığı oteli Hillside Bodrum Otel ismiyle önümüzdeki günlerde açmayı planlayan Alarko Gayrimenkul, Maldivler’de 120 villası olan bir adayı 50 yıllığına kiralamak için çalışma başlattı. Fethiye’deki Hillside Beach Club’un sahibi olan Alarko Gayrimenkul, 2021’de Bodrum-Gündoğan’daki Green Beach Resort Otel’i satın almıştı. Patronlar Dünyası’nda yer alan habere göre, Hillside Bodrum Otel ismiyle işletilecek 42 dönüm arsa üzerine […]

Alarko Gayrimenkul, Bodrum’da yeni otelini açacak, hedef Maldivler

Alarko Gayrimenkul, Bodrum’da yeni otelini açacak, hedef Maldivler

Muğla-Bodrum’da satın aldığı oteli Hillside Bodrum Otel ismiyle önümüzdeki günlerde açmayı planlayan Alarko Gayrimenkul, Maldivler’de 120 villası olan bir adayı 50 yıllığına kiralamak için çalışma başlattı.

Fethiye’deki Hillside Beach Club’un sahibi olan Alarko Gayrimenkul, 2021’de Bodrum-Gündoğan’daki Green Beach Resort Otel’i satın almıştı.

Patronlar Dünyası’nda yer alan habere göre, Hillside Bodrum Otel ismiyle işletilecek 42 dönüm arsa üzerine kurulu 325 odalı otel ve tatil köyü önümüzdeki günlerde misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Alarko bundan sonraki hedefini ise Maldivler olarak belirledi. Alarko Turizm Grup Başkanı Edip İlkbahar, Maldivler’de 120 villası olan bir adayı 50 yıllığına kiralamak için düğmeye bastı. Kiralanacak adada Maldivler Hillside açmak için çalışmalar başladı.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ