Bodrum’da CHP’li Belediye Meclis Üyesi Candan Topdemir’ in İsyanı

Bodrum’da CHP’li Belediye Meclis Üyesi Candan Topdemir’ in İsyanı Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Candan Topdemir, işletmesini yaptığı Kumbahçe Mahallesi’ndeki “Canonun Yeri” adlı mekanın önündeki sahile servis yapamayınca isyan etti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından sahillerdeki işgallere karşı yürütülen uygulamanın herkese eşit uygulanmadığını belirten Topdemir, sosyal medya üzerinden durumu protesto etti. Candan Topdemir, yaptığı […]

Bodrum’da CHP’li Belediye Meclis Üyesi Candan Topdemir’ in İsyanı

Bodrum’da CHP’li Belediye Meclis Üyesi Candan Topdemir’ in İsyanı

Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Candan Topdemir, işletmesini yaptığı Kumbahçe Mahallesi’ndeki “Canonun Yeri” adlı mekanın önündeki sahile servis yapamayınca isyan etti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından sahillerdeki işgallere karşı yürütülen uygulamanın herkese eşit uygulanmadığını belirten Topdemir, sosyal medya üzerinden durumu protesto etti.

Candan Topdemir, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Sayın Kaymakam, ‘Kıyı halkındır’ dedi ve bu caddede iki işletme sahibi kadın, gerekçe olmadan kıyıdaki hizmet hakkımızı durdurdu. 10 gündür bütün yarımada hizmete devam ediyor, biz ise boş masalarda oturuyoruz. Bugün de bitti, 10 gün oldu.”

Topdemir, paylaşımında Cumhurbaşkanı başta olmak üzere İçişleri Bakanı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı, Muğla Valisi ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’nı etiketledi.

WhatsApp Image 2024 06 05 at 10.23.57


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ