Bodrum’da yıkım gerginliği 

Bodrum’da kaçak ve ruhsatsız olduğu gerekçesiyle yıkım kararı verilen bir yapının yıkımı sırasında Bodrum Belediyesi ekipleri ve bina sahipleri arasında gerginlik çıktı.

Bodrum’da yıkım gerginliği 

Bodrum’un Yakaköy Mahallesinde bulunan 3 katlı kaçak ve ruhsatsız olduğu gerekçesiyle hakkında yıkım kararı verilen bir yapının yıkımına başlayan Bodrum Belediyesi ekipleri ile bina sahibi ve yakınları ile arasında yaşanan gerginlik yaşandı.

bodrumda yikim gerginligi 0 brHjErkO

YIKIM SÜRERKEN MAHKEME KARARI GELDİ

REKLAM ALANI

Bodrum Belediyesi ekiplerinin binayı yıkma işlemi sürerken mülk sahibinin Muğla İdare Mahkemesi’nden aldığı Yürütmenin Durdurulması kararına, yıkımı yapan ekiplere tebliğ etmesi sonrasında, yıkım işlemi durduruldu.

Kaçak ve Ruhsatsız olduğu belirlenen binanın sahibi Mustafa Ölmez ise yaşananlara tepki göstererek, şunları söyledi:bodrumda yikim gerginligi 1 bFzEZuLg

“Kendi arazimize barınma amaçlı yapı inşa ettik. Bodrum gibi bir yerde izin almak imkânsız zaten. Orta gelirli bir aile olarak biz başımızı sokabileceğimiz bir ev yaptık. Yıkım kararını bize bildirmişlerdi, bugün de gelip yıkıma başladılar. Mahkemeden aldığımız karar ile yıkımı şimdilik durdurduk”

Bodrum Belediyesi ekiplerinin kaçak ve ruhsatsız olduğu belirlenen yapıların yıkım işlemine devam edeceği bildirildi.

patronlardunyasi.com


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ