Zverev’e şok iddialar: İki eski sevgiliden şiddet açıklamaları

Tenis dünyası Alexander Zverev’in etrafında dönen şiddet iddialarıyla çalkalanıyor. Eski kız arkadaşlarından gelen suçlamalar Alman yıldızı sıkıntılı günlerle karşı karşıya bıraktı.

Zverev’e şok iddialar: İki eski sevgiliden şiddet açıklamaları

zvereve sok iddialar iki eski sevgiliden siddet aciklamalari mal3gXcq

Alman tenisçi Alexander Zverev sıkıntılı günler geçiriyor. Alman tenisçi iki eski kız arkadaşı tarafından suçlanıyor. Biri aile içi şiddete maruz kaldığını iddia ediyor.

İlk konuşan, bir çocuk beklediğini açıklayan Brenda Patea oldu. Çocuğun babası Zverev olacaktı. “Çocuk planlanmamıştı ama uyumlu bir ortamda büyümesini sağlamak için her şeyi yapacağım” diyen Patea, “Çocuğu tek başıma büyütebilecek kadar şanslı bir durumdayım” dedi.

Zverev aslında bir baba olarak sorumluluklarını üstlenmeye kararlı görünüyor. Sosyal medyadaki paylaşımında “Bebeğin doğması için sabırsızlanıyorum” diye yazdı. Patea ile yaklaşık bir yıl birlikte olduktan sonra ağustos ayında ayrıldılar. Patea aslında Zverev’in ortadan kaybolduğunu ve firar ettiğini iddia ediyor. Ancak olay bununla da bitmedi.

“YASTIKLA BOĞMAYA ÇALIŞTI”

Zverev’in 2019’a kadar yaklaşık dokuz ay birlikte olduğu Olga Sharypova da Alman tenisçiyi hedef aldı.

Rusya’da Championat’a röportaj veren Sharyapova, sporcunun kendisine sık sık sert davrandığını söyledi ve “Bir keresinde beni yastıkla boğmaya bile çalıştı” dedi.

Zverev o dönemde ilişkinin sona ermesini “Birçok şey oldu, hatta karmaşıktı. İlişki bu yüzden sona erdi” şeklinde açıklamıştı.

“SOKAKTA YALIN AYAK KOŞTUM”

Sharypova daha sonra Instagram’da dayak yediğini iddia ettiği ve ‘sessiz kalmayacağım’ dediği bir gönderi yayınladı. Olaylar Ağustos 2018’e kadar uzanıyordu.

“O gün Dasha Medwedewa ile yürüyüşe çıktım. Otele döndüğümde kavga etmeye başladık, birkaç kez odadan kaçmaya çalıştım ama gitmeme izin vermedi. Birinin bizi duymasından ya da görmesinden korkuyordum. Sonunda kurtulmayı başardım ve elimde bir telefonla yalın ayak koştum. Beni duvara doğru itti ve bana ne yaparsa yapsın kimsenin benimle ilgilenmeyeceğini söyledi. Neyse ki o anda yanımdan birkaç kişi geçti ve ben de onlarla birlikte otelin çıkışına yöneldim. Sokağın ortasında yalın ayak, tek başımaydım. Neyse ki bir arkadaşıma yazdım, o da bana ailemin yanına kadar eşlik etti.”

Zverev, asılsız olduğunu düşündüğü suçlamalar karşısında şaşkına döndüğünü söyledi.

“SÜREKLİ TELEFONUMU KONTROL EDİYORDU”

Sharypova’nın açıklamalarının ardından Brenda Patea da gündem yaratan açıklamalar yaptı:

“Kıskanç bir adam, sürekli telefonumu kontrol ediyordu ve bazen çok fazla beğeni onu çileden çıkarmaya yetiyordu. Öfkesi defalarca fiziksel şiddete dönüştü.”

Genç kadın, tenisçinin avukatının kendisine susması karşılığında 100.000 Euro ve Zverev’in evlerinden birinde yaşama şansı teklif ettiğini iddia etti.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ