Demans hastası ünlü aktör Bruce Willis’in son hali

Geçtiğimiz yıl çeşitli sağlık problemleri yaşayan ve önce afazi sonra da demans teşhisi konan ünlü aktör Bruce Willis’in Şükran Günü’nde çekilmiş özel anları yayınlandı.

Demans hastası ünlü aktör Bruce Willis’in son hali

demans hastasi unlu aktor bruce willisin son hali KVQFKmtl

Aldığı afazi ve demans teşhisleriyle hayranlarını üzen ve kariyerine son veren ABD’li oyuncu Bruce Willis’in (68) 32 yaşındaki kızı Scout, aktörün elini tutarken çekilmiş samimi bir videosunu paylaştı.

Scout’un Şükran Günü görüntüleri, “Mavi Ay”ın yaratıcısı Glenn Gordon Caron’un, bu yılın başlarında frontotemporal demans teşhisi sonrasında Willis’in “sözlü iletişim kurmakta zorlandığını” açıklamasının ardından geldi.

REKLAM ALANI

Hollywood yıldızı şu anda kendisine Mart 2022’de teşhis konulan nörodejeneratif bir hastalık olan frontotemporal demansla mücadele ediyor.

bruce willis instagram2

“Mavi Ay”da birlikte çalıştığı yönetmen Caron, yaptığı açıklamada hayranlarına Willis’in sağlık sorunlarına rağmen “hala Bruce” olduğuna dair güvence verdi.

Willis’i “her ay” ziyaret etmeye çalışan Caron, “Onunla birlikteyken onun Bruce olduğunu biliyorsunuz ve orada olduğu için minnettarsınız ama ‘yaşama sevinci’ artık yok.” şeklinde konuştu.

Ünlü yönetmen Willis’in ailesiyle bir arada olduğunu ve yıldızın hayatında kalmak için çok çabaladığını da ekledi.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ