Ali Öztürk “halkın kalbini kazanmaya talibim.”

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Bodrum Belediye Başkanlığı adaylık başvurusu yapan Harita ve Kadastro Mühendisi Ali Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezine sunmak üzere projelerini topladığı bir kitapla kamuoyunun karşısına çıktı. CHP ilçe başkanlığına yapacağı başvuru öncesinde düzenlediği basın toplantısında 30’a yakın projeyi içeren bir kitapla yola çıktığını söyleyen Ali Öztürk, “Bunlar sadece yapacaklarımız […]

Ali Öztürk “halkın kalbini kazanmaya talibim.”

ali ozturk bodrum belediye baskanligina adayligini acikladi 133521 202311271

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Bodrum Belediye Başkanlığı adaylık başvurusu yapan Harita ve Kadastro Mühendisi Ali Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezine sunmak üzere projelerini topladığı bir kitapla kamuoyunun karşısına çıktı.

CHP ilçe başkanlığına yapacağı başvuru öncesinde düzenlediği basın toplantısında 30’a yakın projeyi içeren bir kitapla yola çıktığını söyleyen Ali Öztürk, “Bunlar sadece yapacaklarımız değil bu projeler bizim başlangıç noktamız olacak” dedi. Başta su olmak üzere Bodrum’un güncel ve gelecekte karşısına çıkacak sorunlara bugünden bir hazırlık yapılması gerektiğine dikkat çeken Ali Öztürk projelerini başlıklar halinde paylaştı

Ali Öztürk şunları söyledi;

Neyzen’in dostları, Balıkçının yoldaşları olarak Bodrum’u hak ettiği şekilde yönetmeyi doğru içeriklerle gündem olmayı ve Bodrum’u tüm değerleriyle korumayı vaat ediyoruz. Yönetime talip olarak, yöneticileri değil anlayışı değiştirmeye, seçildikten sonra da halkın kalbini kazanmaya talibim. Bodrum Belediye Başkanlığına değil, Bodrum’a verilecek her türlü hizmetin başkanı olmaya talibim.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, her projeye özgün bir bakış açısı getirerek beklentilerin ötesine geçmeye çalışacağız. Yaratıcı düşünce süreci ve inovasyonla harmanlanan çalışmalarımız bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz olacaktır.

Aynı kararlılıkla hak bildiğim yolda tüm dostlarımla birlikte, Bodrumun sorunlarını çözmek için yol yürümekteyim. Herkesin fikirlerine saygı gösteren ve farklı bakış açılarını bir araya getiren bir lider olarak iş birliği ve iletişim becerilerimiz aynı zamanda başarımızın anahtarı olacaktır.

Her proje ve görevde, içten ve samimi bir motivasyonla çalışarak, kendimizi sürekli geliştirmek için üstün bir çaba sarf edeceğiz. Bu tutkumuz çevremizdeki insanlara da enerji ve ilham verecektir. Yeni yönetim anlayışımız, inanılmaz bir başarı sergileyerek sadece Bodrum’u değil, aynı zamanda Muğla’yı ve ülkemizi de gururlandıracaktır.

Sunacağımız çözüm önerilerini, iş birliği içerisinde olmamız gereken çözüm ortaklarımızla paylaşmak, anlatmak ve çözmek için aynı zamanda yetkin birisi de olmak gerekiyor. Ben ki 30 yıllık mesleki tecrübemle ve pek tabii siyasi tecrübemle bu sorunların çözülmesi için Bodrum Belediye Başkanlığına adayım.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ