Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’ nden Anlamlı Kutlama

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’ nden Anlamlı Kutlama Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi, öğretmen ve personelinin özverili çalışmalarını takdir etmek ve onlara duyulan saygıyı ifade etmek amacıyla 25 Kasım Cumartesi akşamı Bodrum Golf & Tennis Club’ta Öğretmenler Günü yemeği düzenledi. Bodrum’da yaklaşık 23 yıldır eğitim sektörüne yön […]

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’ nden Anlamlı Kutlama

IMG 5637 scaled

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’ nden Anlamlı Kutlama

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi, öğretmen ve personelinin özverili çalışmalarını takdir etmek ve onlara duyulan saygıyı ifade etmek amacıyla 25 Kasım Cumartesi akşamı Bodrum Golf & Tennis Club’ta Öğretmenler Günü yemeği düzenledi.

REKLAM ALANI

Bodrum’da yaklaşık 23 yıldır eğitim sektörüne yön veren Bodrum Bahçeşehir Koleji ve Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’ nin kurucuları Sayın Nilüfer Kul Haşar ve Sayın Selçuk Haşar tarafından kurumlarında 5. 10. 15. ve 20. yılını dolduran öğretmen ve personele teşekkür plaketleri ve hediyeleri takdim edildi.

Bu yıl 5.yılını tamamlayan öğretmenler Aybüke Donka, Sena Kaçar Köseoğlu, Ümran Özen, Ross Christian Ledford, Burak Durmaz, Duygu Çelik Canbaz, Saadet Sinem Kıpçak ve Hazal Gürsel, 10.yılını tamamlayan Mehtap Kaya Girgin ve Öykü Taşçı, 15.yılını tamamlayan destek ekip personeli Gönül Bayraktar ve Hülya Çınar ile öğretmenler Gizem Murat, Nihan Tınastepe, 20.yılını tamamlayan Lise Müdürü Aslıhan Top’a plaket ve hediyeleri keyifli anılar ve hikayelere atıf yapılarak son derece samimi bir ortamda verildi.

Kurucular ve yöneticiler gece boyunca öğretmen ve personelle samimi bir atmosferde bir araya gelerek, eğitimdeki uzun soluklu başarı ve mutluluk hikayelerine bir yenisini eklediler. Etkinlikte, kurum içindeki birlikte geçirilen yılların değeri vurgulanırken, öğretmenlerin ve personelin emekleri takdirle karşılandı. Gece boyunca kurumun tüm üyeleri bir aile olmanın verdiği mutluluğu bir kez daha yaşadı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ