Müzik efsanesi Mick Jagger’dan mutlu aile pozları

İngiliz rock efsanesi Mick Jagger’ın kız arkadaşı, çocuklarının 7. doğum gününde kutlama fotoğraflarını paylaştı.

Müzik efsanesi Mick Jagger’dan mutlu aile pozları

muzik efsanesi mick jaggerdan mutlu aile pozlari rfF28sLs

80 yaşındaki ünlü rock’çı Mick Jagger, kız arkadaşı Melanie Hamrick (36) ve küçük oğullarıyla mutlu bir hayat sürüyor.

Hamrick, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımlarla mutlu aile hayatlarını gözler önüne serdi.

İlk birkaç kare Hamrick ve Deveraux’nun kumsalda rüzgarlı bir günün tadını çıkardığını gösteriyor ve galerideki diğer fotoğraflarda ünlü rock’çı ve ailesinin selfie’sinin yanı sıra üçünün safaride çekilmiş doğal bir fotoğrafı da görülüyor.

mickjaggerinstagramjpg XDE2BiEhN0KupZL8YtitOQ

Jagger, Deveraux’nun yanı sıra aktris Marsha Hunt’la paylaştığı 52 yaşındaki kızı Karis’in ve eski karısı Bianca Jagger’dan 52 yaşındaki kızı Jade’in de babası.

Jagger’ın ayrıca 1990’dan 1997’ye kadar evli olduğu eski karısı Jerry Hall’dan dört çocuğu var: kızları Elizabeth (39) ve Georgia May (31) ile oğulları James (38) ve Gabriel (25). , model Luciana Morad Gimenez ile birlikte.

Ekim ayında Rolling Stones’un solisti The Guardian’a en küçük oğluna ebeveynlik yapma ve babalık deneyiminin yıllar içinde nasıl değiştiği hakkında konuştu.

mickjaggerinstagram2jpg O08Nry3zpUe34ZS nclD w

Ünlü rockçı babalıkla ilgili olarak “Biraz pratikten çıkıyorsunuz; bu bisiklete binmeye benzemiyor” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, ne kadar çok çocuğunuz varsa, onlar hakkında o kadar fazla serbestlik kazanırsınız.”

“Ve bu çocuğa bağlı. Onların kendi kişilikleri var ve onları bir dereceye kadar şekillendirebilirsiniz, ancak onların hoşlanıp hoşlanmadıklarını görebilir ve onları ilgi duydukları şeyleri yapmaya teşvik edebilirsiniz. Her yaşta çocuk sahibi olmak eğlencelidir. Ama Eğer çalışıyorsanız ve sürekli uzaktaysanız, bundan o kadar da keyif alamazsınız.” dedi.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ