Oscar’da tokat olayının tanığı Jada Pinkett Smith’ten şaşırtan açıklama

ABD’li aktris Jada Pinkett Smith’ten şaşırtan açıklama… Ünlü oyuncu, eşi Will Smith’in 94. Oscar Ödül Töreni’nde Chris Rock’a attığı tokata “kutsal tokat” demeye başladığını duyurdu.

Oscar’da tokat olayının tanığı Jada Pinkett Smith’ten şaşırtan açıklama

oscarda tokat olayinin tanigi jada pinkett smithten sasirtan aciklama IMaqnYmV

55 yaşındaki ABD’li aktör Will Smith, geçtiğimiz sene Akademi Ödülleri’nde sunucu Chris Rock’ın, eşi Jada Pinkett-Smith’e yaptığı şakaya kızmış ve sahneye çıkıp ünlü sonucuyu tokatlamıştı.

Skandal yaratan bu olayın ardından Smith, kamuoyunda ciddi bir baskıya maruz kalarak Akademi’den istifa etmiş ve Oscar törenlerinden uzaklaştırılmıştı.

Ancak Daily Mail’in You Dergisi’ne verdiği yeni röportajda konuşan 52 yaşındaki Jada Pinkett Smith, tokat davranışının eşini “asla terk etmeyeceğini” anlamasına yardımcı olduğunu söyleyerek şaşkınlık yarattı.

“O yıl Oscar’lara neredeyse katılamıyordum bile, ancak katıldığıma sevindim. Artık buna ‘kutsal tokat’ diyorum çünkü sonrasında pek çok olumlu şey geldi.” diyerek evliliklerini etkilediğini söyledi.

Daha önce son yedi yıldır ayrı olduklarını açıklayan Pinkett Smith, “Vantilatöre çarptığınız o an gerçekte nerede olduğunuzu gördüğünüz andır. Will’in yanından ayrılıp ayrılamayacağımı anlamaya çalıştığım bunca yıldan sonra, onu asla terk etmeyeceğimi anlamam için o tokattan faydalanmam gerekti. Bu olmasaydı ilişkimizin nerede olacağını kim bilebilir?” dedi.

Ünlü oyuncu, başlangıçta Akademi Ödülleri’ndeki skandal anın “bir skeç” olduğunu düşündüğünü paylaştı.

Pinkett Smith, “Olayı canlı olarak izleyen birçok insan gibi ben de ilk başta bunun gerçek olduğuna inanamadım. Will’in ona vurmasına imkan yok diye düşündüm. Sandalyesine geri döndüğünde bunun bir skeç olmadığını fark ettim. Onun yanında olacağım ama aynı zamanda bunu kendisinin çözmesine de izin vereceğim.” diye ekledi.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ