2 bardak yulaf ezmesini bir leğen suya dökün ve ayaklarınızı ıslatın, sonuca şaşıracaksınız…

Ayakları yulaf ezmesi çözeltisine batırmak Yulaf herhangi bir mağazadan satın alınabilir (ve ucuzdur). Bu üründen ayak banyosu yapabilirsiniz. Son derece faydalı özelliklere sahiptir : Cildi yumuşatır, nasırları giderir ve antibakteriyel etkiye …

2 bardak yulaf ezmesini bir leğen suya dökün ve ayaklarınızı ıslatın, sonuca şaşıracaksınız…

2 bardak yulaf ezmesini bir legen suya dokun ve ayaklarinizi islatin sonuca sasiracaksiniz I2QX7eSR

Ayakları yulaf ezmesi çözeltisine batırmak

Yulaf herhangi bir mağazadan satın alınabilir (ve ucuzdur). Bu üründen ayak banyosu yapabilirsiniz. Son derece faydalı özelliklere sahiptir : Cildi yumuşatır, nasırları giderir ve antibakteriyel etkiye sahiptir. Bu ilacın en büyük avantajı yumuşatıcı etkisidir. Yulafın peeling özelliği de vardır. Bu şekilde hazırlanan cilt sadece diğer işlemlere hazır olmakla kalmayacak, aynı zamanda nemlendirici ve besleyici kremlerden gelen besinleri daha iyi emecektir.

yulaf

Ayaklarınızda nasır sorunu yaşıyorsanız yulaf ezmesi banyosu onlardan kurtulmanızı kolaylaştıracaktır. Bu ürün aynı zamanda antibakteriyel özelliklere sahip olduğundan havuz veya sauna ziyaretinden sonra da idealdir.

Yulaf ezmesi ile ayak banyosu nasıl düzgün yapılır?

Hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanır: İki bardak yulaf ezmesini bir kaseye dökün ve üzerini kaynar suyla doldurun. Kaşıkla karıştırıp birkaç dakika bekletin. Bu sürenin sonunda su hala sıcaksa soğuk su ekleyebilirsiniz. 38-40°C gibi hoş bir sıcaklığa ulaştığında ayaklarınızı en az 20 dakika boyunca suyun içinde bekletin. İstenilen sonuçlar elde edilene kadar bu işlemi 2-3 günde bir tekrarlamak en iyisidir. İlk işlemden sonra cildiniz rahatlayacak ve yumuşayacaktır. Ayrıca ölü derilerden kurtulmanız da çok daha kolay olacaktır.

Ek olarak, bu ürün haftada bir kez önleyici tedbir olarak ve ayrıca yorucu veya aktif bir günün ardından kullanılabilir – rahatlamanın daha iyi bir yolu yoktur.

Ayaklarınızı karbonat solüsyonuna batırmak da aynı etkiye sahiptir. Bunu yapmak için birkaç kaşık karbonatı bir leğen su içinde çözmeniz gerekir. Ayaklarınızı 20 dakika boyunca solüsyonda bekletin. Ayrıca pürüzlü cilt, nasır ve ayak mantarına da yardımcı olur.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ