Ünlü aktör Chris Hemsworth kirli ayaklarıyla tepki çekti

Dünyaca ünlü oyuncu Chris Hemsworth, evindeki özel fotoğraf çekimi sırasında dikkat çeken bir ayrıntı nedeniyle hayranlarının hışmına uğradı.

Ünlü aktör Chris Hemsworth kirli ayaklarıyla tepki çekti

unlu aktor chris hemsworth kirli ayaklariyla tepki cekti bq4Y4nQZ

40 yaşındaki “Thor” yıldızı Chris Hemsworth, mobilya tasarımcısı arkadaşı Lee Brennan’ın çalışmalarını tanıtmak için Instagram’a yöneldi ve Avustralya’daki 30 milyon dolarlık malikanesinde duran el yapımı nesnelerin birkaç fotoğrafını yükledi.

Hemsworth, eşi Elsa Pataky ve arkadaşı; içinde büyük bir yemek masası, ayna ve kemerli kapı çerçevesi bulunan mobilyaların yanında poz verirken görüldü.

Ancak hayranları, Hemsworth’ün paylaşımlarındaki bir fotoğrafta çıplak ve kirli ayaklarının görünmesiyle büyük şok yaşadılar.

chrishemsworthjpg GTgiCAcGjkqAMSfF4lIKzA

Bir takipçi, “Ayakları beni gerçekten iğrendirdi” derken bir başkası, “Tanrı aşkına, ayaklarına bakın” diye yazdı. Üçüncü bir kullanıcı da “Ayaklarını temizle!” diyerek fikrini belirtti.

Ancak bunun normal olduğunu savunan kişiler de vardı. Bu kişiler, kirli ayakların Avustralya’da norm olduğunu ve yabancı hayranların şaşırmaması gerektiğini savundu.

chrishemsworth2jpg m6Tjl7odSU6drCNi fth1g

Bir kullanıcı, “Hiçbir Avustralyalı içeride ayakkabı giymez. Hatta dışarıda da yalınayak gezerler. Bu Avustralya’ya özgü bir şey… Asla bilemeyeceksiniz” diye yazdı.

Hemsworth, eşi ve üç çocuklarıyla evinin bulunduğu Byron Bay’de dışarıda dolaşırken de düzenli olarak ayakkabısız görülüyor.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ