Bodrumlu voleybolcular Vakıfbank deplasmanından puanla döndü
Türkiye Voleybol Federasyonu 13’üncü hafta karşılaşmasında Bodrumspor, deplasmanda karşılaştığı Vakıfbank Spor Kulübü’nü 3-2 yenmeyi başardı.
![Bodrumlu voleybolcular Vakıfbank deplasmanından puanla döndü](https://bodrumhaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/bodrumlu-voleybolcular-vakifbank-deplasmanindan-puanla-dondu-1N2GaC8s.jpg)
Türkiye Voleybol Federasyonu KFC Kadınlar 1’inci Lig A Grubu 13’üncü hafta karşılaşmasında Bodrumspor deplasmanda Vakıfbank Spor Kulübü’ne konuk oldu. Vakıfbank Spor Sarayı’nda 14.00’da başlayan karşılaşmada Bodrumlu voleybolcular ilk seti 23-25 önde kapattı. Etkili ve mücadeleci oyununu sürdüren yeşil-beyazlı ekip ikinci sette 25-22, üçüncü sette ise 25-12 mağlup oldu. Karşılaşmayı bırakmayan Bodrumlu voleybolcular dördüncü seti 21-25, beşinci seti ise 11-15 kazanarak sahadan 3-2 galip ayrıldı. Bu skorla birlikte takım haftayı 15 puanla kapattı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ