Çığlık 7 filminde sular durulmuyor: İki başrol oyuncusundan sonra yönetmen de ayrıldı

Çığlık 7 filminin yönetmeni Christopher Landon projeden ayrıldığını “Bu benim için rüya bir işti ancak kâbusa döndü” sözleriyle duyurdu.

Çığlık 7 filminde sular durulmuyor: İki başrol oyuncusundan sonra yönetmen de ayrıldı

ciglik 7 filminde sular durulmuyor iki basrol oyuncusundan sonra yonetmen de ayrildi pg4nBgRC

İsrail’in Gazze’deki saldırılarına yönelik Amerikan ve Avrupa sinemasında tepkilerini ortaya koyan aktör ve aktrislerin karşılaştığı baskılar gündem olmaya devam ediyor.

Başrol oyuncusu Melissa Barrera’nın kasım ayında Gazze konusundaki sözlerinin ardından işine son verildiği Çığlık-7 filminin yönetmeni Christopher Landon da filmle ilgili görevinden ayrıldığını duyurdu.

X hesabından yaptığı açıklamada Landon, “Çığlık-7’den haftalar önce resmen ayrıldığımı duyurmak için şu an iyi bir zaman. Bu benim için rüya bir işti ancak kabusa döndü. Bu işin parçası olan herkes için kalbim kırık, ancak şimdi yola devam etme zamanı” ifadesini kullandı.

Landon, ayrılmasını doğrudan Gazze konusuna bağlamasa da filmin başrol oyuncusu olarak belirlenen Barrera’nın işine son verilmesiyle ortaya çıkan boşluğun doldurulamadığı bildirildi.

JENNA ORTEGA DA FİLMDEN AYRILMIŞTI

Barrera, kasım ayında Instagram’daki hesabından yaptığı açıklamada, Gazze’de yaşanan krizi ‘toplama kamplarına’ benzetmiş ve Batı medyasının sadece İsrail’in bakış açısını yansıttığını ifade etmişti.

Filmin yapımcıları ‘antisemitizm’ iddiasıyla Barrera’nın işine son vermiş, ertesi gün de filmin bir diğer yıldızı Jenna Ortega filmden ayrıldığını duyurmuştu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ