Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman, tarih belli oldu mu?

Sağlık Bakanlığı, eleman temininde güçlük çekilen yerlerde ve hizmet dallarında sağlık hizmetlerinin etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla 27 bin kişilik personel alımı gerçekleştirecek. Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvuru tarihleri henüz belli olmazken, 1 Ocak’tan itibaren geçerli olmak üzere 23 bin 464 uzman tabip, 3 bin 498 tabip, 9 ebe, 25 sağlık memuru, 2 hemşire, ve 1 sağlık teknikeri sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman, tarih belli oldu mu?

saglik bakanligi personel alimi ne zaman tarih belli oldu mu yMyea414

Resmi Gazete’de yer alan karara göre Sağlık Bakanlığı personel alımı gerçekleştirecek. 2024 yılında uygulanmak üzere istihdam edilecek sözleşmeli sağlık personeli sayısı 27 bin olarak tespit edildi. Sözleşmeli tabiplerin tamamı yataklı tedavi merkezlerinde görev yapacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Sağlık Bakanlığı personel alımı için henüz tarih bilgisi paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan başvuru kılavuzu ile başvuru tarihleri ve başvuru şartları belli olacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI HANGİ BRANŞLARDA?

Sağlık Bakanlığı personel alımı 1 Ocak’tan itibaren geçerli olmak üzere 23 bin 464 uzman tabip, 3 bin 498 tabip, 9 ebe, 25 sağlık memuru, 2 hemşire, ve 1 sağlık teknikeri sözleşmeli olarak istihdam edilecek.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ