Fatma Girik, Ölümünün İkinci Yıl Dönümünde Anıldı

Fatma Girik, Ölümünün İkinci Yıl Dönümünde Anıldı Türk sinemasının ve Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Fatma Girik, ölümünün ikinci yıl dönümünde Torba’daki mezarı başında anıldı. Anma törenine Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, Torba Güzelleştirme Derneği Başkanı Tamer Yöntem, basın mensupları ve sanatçının yakınları katıldı. Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, anma sonrasında yaptığı açıklamada, “Bugün, çok değerli ve […]

Fatma Girik, Ölümünün İkinci Yıl Dönümünde Anıldı

Fatma Girik, Ölümünün İkinci Yıl Dönümünde Anıldı

Türk sinemasının ve Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Fatma Girik, ölümünün ikinci yıl dönümünde Torba’daki mezarı başında anıldı. Anma törenine Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, Torba Güzelleştirme Derneği Başkanı Tamer Yöntem, basın mensupları ve sanatçının yakınları katıldı.

Başkan Vekili Emel Çakaloğlu, anma sonrasında yaptığı açıklamada, “Bugün, çok değerli ve kıymetli hemşerimiz olan sanatçımız Fatma Girik’i ölüm yıldönümünde anıyoruz. Geçen sene annesini kaybettik; aynı zamanda çok değerli sanatçılarımız Memduh Ün ve Akrep Nalan da burada yatıyor. Saygı ve sevgiyle bugün kendilerini ziyaret ettik, dualarımızı yaptık. Allah kabul etsin, mekanları cennet olsun.” dedi.

Anma töreni, yapılan duaların ardından sona erdi. Fatma Girik, Türk sinemasına katkıları ve unutulmaz oyunculuğuyla anılmaya devam ediyor. Allah rahmet eylesin.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ