AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nı Ziyaret Etti

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Ayaydın, Mimarlar Odası’nın sadece mahkeme salonunda değil, sürekli iletişim halinde olması gerektiğini vurgulayarak, diyalog zemini oluşturacaklarını ve Muğla’nın şeffaf bir şekilde yönetilmesine katkı sağlayacaklarını ifade etti.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nı Ziyaret Etti

422337504 690119606628113 7183120382628834220 n e1706241137327

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nı Ziyaret Etti

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nı ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Ayaydın, Mimarlar Odası’nın sadece mahkeme salonunda karşılaşılan bir sivil toplum kuruluşu olmaması gerektiğini ifade etti. Ayaydın, şehrin çehresi, kimliği, korunması ve sürdürülebilirliği konusundaki hassasiyetleri olan her kesimi dinlemenin önceliği olduğunu belirtti.

Aydın Ayaydın, Mimarlar Odası’nın karar vericilerle yeterince iletişim kuramadığını vurgulayarak, “Herkesin buluşma yeri olan kamusal alanlar başta olmak üzere şehrin çehresi, kimliği, korunması ve sürdürülebilirliği konusunda hassasiyetleri olan her kesimi dinlemek önceliğimdir. Değerlerini koruma bilinci ile hareket edenlere sonsuz saygı duyuyorum. Bazı sivil toplum kuruluşları ile nasıl olsa her şeye itiraz ederler, diyalog kurulması imkansız düşüncesinden hareketle iletişim kopmuş.” dedi.

Ayaydın, ziyaretin bir başlangıç olduğunu ve Muğla’nın şeffaf bir şekilde yönetilerek marka şehir olmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ