Bodrum Off-Road Kulübü, Avşar Ovası Çamur Parkurunda Heyecanlı Anlar Yaşadı

Bodrum Off-Road Kulübü üyeleri, Avşar Ovası’ndaki çamur parkurunda gerçekleştirdikleri etkinlikte heyecanlı anlar yaşadı. Zorlu parkurda bir araç kanala düşerken, ekip arkadaşları başarılı bir operasyon düzenleyerek aracı kurtardı. Kulüp Başkanı Murat Taşlıdağ, yeni üyelere araç kullanma ve off-road ekipmanlarını kullanma eğitimi verdiklerini, bu eğitimleri keyifli etkinliklerle birleştirdiklerini söyledi.

Bodrum Off-Road Kulübü, Avşar Ovası Çamur Parkurunda Heyecanlı Anlar Yaşadı

indir 1 1

Bodrum Off-Road Kulübü, Avşar Ovası Çamur Parkurunda Heyecanlı Anlar Yaşadı

Bodrum Off-Road Kulübü üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu Milas’ın Avşar Ovası’ndaki çamur parkurunda araçlarını sürerken heyecan dolu anlar yaşadı. Zorlu parkurda bir araç kanala düşerken, ekip arkadaşları başarılı bir operasyon düzenleyerek aracı tek seferde kanaldan çıkardı.

Off-Road tutkunları, Bodrum ve çevresinde çeşitli parkurlarda bir araya gelerek eğlenceli etkinlikler düzenliyor. Geçtiğimiz hafta sonu ise Avşar Ovası’ndaki çamur parkurunda keyifli bir gün geçiren kulüp üyelerinden biri, parkurda hızını alamayarak kanala düştü. Ancak ekip arkadaşları, hemen harekete geçerek koordineli bir şekilde aracı kurtarmayı başardı.

Bodrum Off-Road Kulübü Başkanı Murat Taşlıdağ, kulüp olarak yeni üyelerine araçlarını arazide kullanma ve off-road ekipmanlarını doğru şekilde kullanma eğitimi verdiklerini belirtti. Taşlıdağ, bu eğitimlerin keyifli etkinliklerle birleştirildiğini ve kulüp üyelerinin doğa tutkunu bir arada bulunma ve öğrenme fırsatı yakaladığını ifade etti.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ