Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Hizmet Tırı 305 Etkinlikle Vatandaşları Buluşturdu

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılında faaliyete aldığı Kültür Hizmet Tırı, bugüne kadar 305 farklı etkinliği Muğla sakinleriyle buluşturdu. Açıldığında 72 metrekare kullanım alanına sahip olan mobil sahne, konserlerden tiyatro oyunlarına, festivallerden açılış etkinliklerine kadar birçok etkinlik için kullanılabiliyor. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, tırın Muğla’nın geniş coğrafyasında sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturduğunu vurguladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Hizmet Tırı 305 Etkinlikle Vatandaşları Buluşturdu

Buyuksehir Kultur Hizmet Tiri 305 Etkinlige Ev Sahipligi Yapti 3

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Hizmet Tırı 305 Etkinlikle Vatandaşları Buluşturdu

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 2016 yılında faaliyete alınan Kültür Hizmet Tırı, bugüne kadar 305 farklı etkinliği Muğla sakinleriyle buluşturdu. Açıldığında 72 metrekare kullanım alanı sunan mobil sahne, konser, etkinlik, festivaller, tiyatro oyunları ve daha birçok etkinlik için kullanılabiliyor.

İl genelinde 90 tiyatro oyunu, 44 konser, 58 festival ve şenlik, 30 açılış etkinliği, 3 sinema gösterimi, 2 Ramazan Turnesi gibi birçok etkinlik için kullanılan Kültür Hizmet Tırı, aynı zamanda ilçe belediyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine de destek verdi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla’nın geniş coğrafyasında tarım, turizm ve kültür kenti kimliğiyle vatandaşları farklı etkinliklerle buluşturduklarını belirtti. Başkan Gürün, Kültür Hizmet Tırı’nın 2016 yılından bu yana Muğla’da çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptığını ve vatandaşları sanatla buluşturduğunu ifade etti.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ