Hasan Dirin’den Gündem Yaratan Yazı: Aras ve Kocadon’ların ”Zübük” Siyaseti !!!

Aras ve Kocadon’ların ”Zübük” Siyaseti !!! Bodrumkadraj.com yazarı Hasan Dirin, son yazısında, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) içinde yaşanan iddiaları ve gelişmeleri masaya yatırdı. Dirin’in yazısına göre, Bodrum Belediye Başkan adaylığı sürecinde yaşananlar ve parti içindeki bazı isimlerin tutumları gündemi sarsıyor. Eski Başkan Mehmet Kocadon’un Rolü: Dirin, yazısında eski Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un CHP Genel […]

Hasan Dirin’den Gündem Yaratan Yazı: Aras ve Kocadon’ların ”Zübük” Siyaseti !!!

Adsiz

Aras ve Kocadon’ların ”Zübük” Siyaseti !!!

Bodrumkadraj.com yazarı Hasan Dirin, son yazısında, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) içinde yaşanan iddiaları ve gelişmeleri masaya yatırdı. Dirin’in yazısına göre, Bodrum Belediye Başkan adaylığı sürecinde yaşananlar ve parti içindeki bazı isimlerin tutumları gündemi sarsıyor.

Eski Başkan Mehmet Kocadon’un Rolü:

Dirin, yazısında eski Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un CHP Genel Merkezi’ne “büyük bir oyun” oynadığı iddialarını ortaya atıyor. Kocadon’un, aslı olmayan senaryo kurarak istediğini yaptırdığı iddia ediliyor.

Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın, Parti içindeki bazı isimlerin, Kocadon’un belirlediği adayı genel merkeze dayattığı ve bu adayın Tamer Mandalinci olduğu ifade ediliyor.

Ahmet Aras ve Tamer Mandalinci İlişkisi:

Dirin, Ahmet Aras’ın önce Kocadon’u ardından Tamer Mandalinci’yi genel merkeze önerdiğini yazıyor. Bu süreçte yaşananların, parti içindeki pazarlıkları ve çekişmeleri gösterdiği belirtiliyor.

Ahmet Aras’ın Mehmet Kocadon’a yakınlığı ve Mandalinci’nin adaylık sürecindeki rolü Dirin’in yazısında öne çıkan bir diğer tema.

Bodrum’da CHP Demokrasisi:

Yazıda, CHP’nin Bodrum’daki demokratik süreçlerinin sorgulanması ve partinin demokratik ilkelere ne kadar uygun hareket ettiği konusu işleniyor. Hasan Dirin, genel merkezin verdiği ön seçim sözüne rağmen sürecin nasıl işlediğini eleştiriyor.

Bodrum Halkının Beklentileri:

Dirin, Bodrum’da yaşayanların beklentilerine de vurgu yapıyor. Düzgün altyapı, temiz çevre ve etkili hizmet talepleriyle Bodrum halkının, siyasi partilere duyduğu güvenin sorgulandığı belirtiliyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı İddiaları:

Ahmet Aras’ın Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için partisinin genel merkezinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi koridorlarında pazarlıklar yaptığı iddiaları da yazının önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Hasan Dirin’in yazısı, Bodrum CHP içindeki iddialar ve parti içi demokrasi süreçlerine yönelik eleştirilerle dolu. Bodrum’un önemli isimlerinin siyasi çekişmeleri ve aday belirleme sürecindeki olaylar, yazının yer alıyor.

Aras ve Kocadon’ların ”Zübük” Siyaseti !!! Tıklayıp yazının tamamını okun


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ