“The Sims”in film uyarlaması geliyor: Yapımcı Margot Robbie!

Uzun soluklu bilgisayar oyunu serisi “The Sims” canlı aksiyon filme uyarlanıyor

“The Sims”in film uyarlaması geliyor: Yapımcı Margot Robbie!

Oyuncu Margot Robbie ve LuckyChap yapım şirketi, uzun süreli bilgisayar oyunu serisi “The Sims”in film uyarlamasını yapmaya hazırlanıyor.

Marvel Studios’un “Loki” dizisinin ilk sezonunu yöneten Kate Herron, filmin yönetmenliğini üstlenecek ve Briony Redman‘la birlikte senaryoyu kaleme alacak.

“The Sims”te oyuncular temel olarak, sanal avatarları kontrol ediyor ve onlara ev inşa etmekten aşık olmaya, çocuk büyütmeye, hatta karakterlerini öldürmeye kadar her türlü şeyi yaptırıyorlar. İlk oyun 2000 yılında piyasaya çıktı ve genişletme paketleri ve oyunlarla yıllar içinde giderek büyüdü.

20th Century Studios, 2007 yılında, senaryosunu Brian Lynch’in yazdığı bir “The Sims” uyarlaması girişiminde bulundu. Ancak bu proje, Disney Fox’u satın almasından sonra tamamen iptal edilene kadar geliştirme sürecinde kaldı.

Yeni film, tamamen farklı bir proje olarak baştan tasarlanacak. Hikâyenin nasıl şekilleneceğine ya da projenin detaylarına yönelik hiçbir ayrıntı henüz belli değil.

Yapımcı Margot Robbie

Margot Robbie, Tom Ackerly, Josey McNamara ve Sophia Kerr tarafından yönetilen yapım şirketi LuckyChap, filmin yapımcılığını Vertigo Entertainment’tan Roy Lee ve Miri Yoon ile birlikte üstlenecek. Oyunu yayınlayan Electronic Arts da projenin yaratıcı süreçlerinde yer alacak.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ