Bodrum’da denize sıfır tekne bağlama alanı ihale ile satılacak

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, 3 gayrimenkul, 9 sürat teknesi 1 jet skiyi ihaleye çıkaracağını duyurdu. İhaleler 29 Nisan’da gerçekleşecek.

Bodrum’da denize sıfır tekne bağlama alanı ihale ile satılacak

Kenan GÜRBÜZ

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Bodrum’da Gündoğan, Ortakent ve Karakaya mahallesinde yer alan gayrimenkul satışa sunuluyor. Gayrimenkulların birisi Arsa, 2’si ise tekne bağlama iskelesi ve Dalgakıran olarak kullanılmak üzere ihale edilecek.

denize sifir ihale

9 sürat teknesi 1 jet ski ile 10 kıçtan takma tekne motoru ve bir sandal da ihale ve pazarlık usulü ile satışa sunulacak.

denize sifir ihale2

Arsa, Tekne bağlama iskelesi ve Dalgakıran ihaleleri 29 Nisan’da saat 9.30 ila 17.30 saatleri arasında Milli Emlak Müdürlüğünde Milli Emlak Müdürü Odasında toplanacak ihale komisyonunca pazarlık usulüyle, tekne ve tekne motoru ihaleleri ise açık teklif usulüyle yapılacak.

denize sifir ihale3

30 YILLIĞINA KİRALANACAK

Turizm Cenneti Bodrum’un Gündoğan ve Karakaya mahallelerinde yer alan tekne bağlama iskelesi ve Dalgakıran’ın bulunduğu parsellerin denize sıfır olduğu dikkat çekiyor. Söz konusu 2 alanın 30 yıllığına pazarlık usulüyle kiralanacağı öğrenildi.

denize sifir ihale5

Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Bodrum’un Konacık Mahallesi Açıkkırlar Mevkii, Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Konacık Mahallesi Beylikkırlar Mevkii ve Yahşi Mahallesi Hortma Mevkii’de yer alan toplamda 5 gayrimenkul 122 milyon 620 bin 500 TL muhammen bedelle geçtiğimiz yıllarda satışa sunulmuştu.

patronlardunyasi.com


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ