“Bodrum’un marka değerini arttırıcı hamleler yapacağız”

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Olağan Genel Kurul Toplantısı, Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Mandalinci’nin katılımıyla gerçekleşti.

“Bodrum’un marka değerini arttırıcı hamleler yapacağız”

“Bodrum’un marka değerini arttırıcı hamleler yapacağız”

7 Mayıs Pazartesi günü BOTAV Center Toplantı Salonunda genel kurul toplantısı yapıldı.

BOTAV Genel Sekreteri Galip Gür’ün sunumuyla başlayan genel kurulda açılış konuşması yapan Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Bodrum’un paydaşları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, temsilcileri ve üyeleriyle Bodrum’un marka değerini daha da artırmak, yerli ve yabancı fuarlarda Bodrum’u temsil etmek üzere hep beraber iş birliğiyle çalışacaklarını belirtti.

Tamer Mandalinci, “Bu iş birliğini yaparken çağımızın yeni nesil teknolojilerinden faydalanıp uluslararası alanlarda bu tanıtımlar yeni ve inovatif yöntemlerle nasıl yapılıyor, bunların takibini yapacağız. Kentimizin dünyaya açılan penceresini o perspektifi daha da genişleterek ve daha kucaklayıcı, kapsayıcı bir anlayışla ele alarak Bodrum’umuzun marka değerini artırıcı hamleler yapacağız.”ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

Mandalinci, “Sizlerle beraber önümüzdeki beş yılda bu çatı altında harika işlere imza atacağımıza ve Bodrum’u hem yerli hem de yurtdışındaki fuarlarda daha etkin, daha nitelikli ve geriye dönük kazanımlarının arttığı bir şekilde tanıtacağımıza inancım tamdır. Bu vesileyle kurulumuzun hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Genel kurul toplantısı 2023 yılı faaliyet raporu, gelir-gider ve bilanço tabloları, denetleme kurulu raporunun okunması, raporlar üzerine görüşmeler ile 2024 yılı bütçesinin okunması, bütçe üzerine görüşmeler, aidatların tespiti ve BOTAV’a yeni üye olacak ve üyelikten ayrılacak işletmelerin genel kurula sunulması, dilek ve temenniler ile devam etti.

Kaynak: Anter Haber


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ