Freebird Köln-Bodrum Uçuşlarına Başladı

Türk Sivil Havacılığının dinamik özel havayollarından biri olan ve 2022 yılı itibariyle Avrupa ve Türkiye arasında tarifeli seferlere başlayan Freebird Airlines, Avrupalı turistlere sunduğu destinasyon alternatifleri arasına Bodrum’u da ekledi.

Freebird Köln-Bodrum Uçuşlarına Başladı

Freebird Köln-Bodrum Uçuşlarına Başladı

Türk Sivil Havacılığının dinamik özel havayollarından biri olan ve 2022 yılı itibariyle Avrupa ve Türkiye arasında tarifeli seferlere başlayan Freebird Airlines, Avrupalı turistlere sunduğu destinasyon alternatifleri arasına Bodrum’u da ekledi. Yaz sezonu boyunca Köln/Bonn Havalimanından Ege’nin cennet köşelerinden Bodrum’a haftada iki kez uçacak olan havayolu, sezonun ilk uçuşunu 18 Mayıs’ta gerçekleştirdi.

Freebird Airlines Ticaret Başkanı Derya Kaya Bozay, Bodrum’a düzenledikleri tarifeli seferler ile ilgili “Bodrum, gezilebilecek antik yerleri, ılıman Akdeniz iklimi, turkuaz denizi, koyları, gastronomisi ve gece hayatı ile farklı kitlelere hitap edebilen çok cazip bir destinasyon. Bodrum’un Avrupa’daki popülerliğinin her geçen sene artıyor oluşu ve bizim ülkemize ulaşımı kolay ve imkan dahilinde kılabilme çabamız bizi tarifeli seferler düzenlememiz için daha da cesaretlendirdi. Köln ile başladığımız direkt Bodrum seferlerimizi Avrupa’nın diğer şehirlerinden de bağlantılar vererek artırmak niyetindeyiz.” şeklinde konuştu.

Freebird Airlines’ın 18 Mayıs’taki ilk Bodrum uçuşunu kutlamak için Köln-Bonn Havalimanı’nda bir tören düzenlendi. Köln-Bonn Havalimanı CEO’su Thilo Schmid, Freebird’ün Bodrum’a olan yeni seferlerinin kendileri için çok güzel bir katkı olduğunu belirtti. Schmid, “Bodrum’un deniz-kum-güneş turizminin yanı sıra Antik Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi ve Bodrum Kalesi ile de eşsiz bir turistik değer taşıdığını” kaydetti.

REKLAM ALANI

Freebird, yüksek sezon boyunca her Çarşamba ve Cumartesi Köln/Bonn ile Bodrum arasında uçacak.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ