Fenerbahçe’de 3’lü zirvede gündem transfer

Fenerbahçe’de teknik patron İsmail Kartal, takviye yapılacak bölgelerle ilgili ayrıntılı bir rapor hazırlıyor. Sportif Direktör Mario Branco rapora göre geniş bir isim listesini Kartal’a sunacak. Yönetici Selahattin Baki de imzaları attıracak.

Fenerbahçe’de 3’lü zirvede gündem transfer

fenerbahcede 3lu zirvede gundem transfer phcBKsGl

Fenerbahçe devre arasına bileniyor. Yaz transfer döneminde pek çok önemli takviye yapan sarı-lacivertliler, kış döneminde de boş durmayacak.

Transferler, İsmail Kartal’ın isteğine göre şekillendirilecek. Tecrübeli çalıştırıcı önümüzdeki günlerde yöneticilerle bir görüşme yapacak.

Detaylı bir transfer raporu hazırlayan Kartal, Sportif Direktör Mario Branco ve transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki ile bir araya gelecek.

ACELE EDİLECEK

Branco, İsmail Kartal’a takviye istediği bölgelere göre geniş bir futbolcu listesi sunacak.

Kartal’ın onay verdiği futbolcularla görüşmeleri Baki yönetecek. Yönetim, sezon öncesi olduğu gibi devre arasında da elini çabuk tutmak ve belirlenen isimleri en hızlı bir şekilde kadroya katmayı planlıyor.

Teknik heyetin yeni isimlerle daha fazla zaman geçirmesi ve takviyelerin en kısa sürede takıma uyum sağlaması hedefleniyor.

ÖNCELİK STOPER VE KANAT

İsmail Kartal’ın transferde önceliği stoper ve kanat bölgesine verdiği öğrenildi. Sezonun ilk bölümünde nicelik ve nitelik eksikliği hissedilen bu iki bölgeye en az birer transfer yapılması gündemde.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ