Ünlü rapçi Puff Daddy eski sevgilisi tarafından tecavüzle suçlanıyor

Ünlü rapçi Sean ‘Diddy’ Combs, birbirinden skandal iddiaların odağında. Dünyaca ünlü şarkıcı, eski kız arkadaşı tarafından tecavüz ve ağır fiziksel tacizle suçlanıyor.

Ünlü rapçi Puff Daddy eski sevgilisi tarafından tecavüzle suçlanıyor

unlu rapci puff daddy eski sevgilisi tarafindan tecavuzle suclaniyor NPWlDugl

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs, skandal bir suçlamayla karşı karşıya. Cassandra Ventura isimli şarkıcı, Combs’un kendisine 10 yıldan fazla süredir tacizde bulunduğunu iddia ediyor.

Dünyaca ünlü isim, eski kız arkadaşı Ventura’nın açtığı davada tecavüz ve tacizle suçlanıyor.

REKLAM ALANI

Yasal adı Cassandra Ventura olan Cassie, Combs’la on yıldan fazla bir süredir birlikteydi. İlişkileri boyunca Combs’un kendisine birçok kez saldırdığını, acımasızca dövdüğünü, tecavüz ettiğini ve hayatının her yönünü kontrol ettiğini iddia ediyor. Davaya göre, ilişkileri 2018’de sona erene kadar Ventura; taciz, şiddet ve seks ticaretiyle karşı karşıya kaldı.

depophotos 17777847

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Ventura Times’a yaptığı açıklamada, yıllar süren sessizlik ve karanlıktan sonra, nihayet hikayesini anlatmaya, kendi adına ve hayatlarında şiddete ve tacize maruz kalan diğer kadınların yararına konuşmaya hazır olduğunu söyledi.

Combs’un bir temsilcisi iddiaları reddetti ve iddiaların saldırgan ve çirkin olduğunu yazarken Ventura’nın Diddy’den 30 milyon dolar talep etmesinin ardından geldiğini söyledi.

Ventura’nın bir avukatı ise New York Times’a, kendisine onu susturmak ve davanın açılmasını engellemek için sekiz rakam teklif edildiğini ancak kendisinin reddettiğini söyledi.

depophotos 17777845

Skandal davada, Ventura, ünlü rapçinin kişisel ve profesyonel yaşamının kontrolünü ele geçirdiğini, yıllarca şiddet gördüğünü, zorla cinsel ilişkiye maruz kaldığını iddia ediyor.

Üç kez Grammy kazanan Combs, 1993’te Bad Boy Records’u kurduğundan bu yana önemli bir hip-hop figürü oldu. Notorious BIG, Mary J gibi müzisyenlerle çıkış yaptı ve onlarla yakın çalıştı.

Davada, Combs’un, 19 yaşında Bad Boy’la sözleşme imzalayan ve hızla şöhrete kavuşan Ventura’yı agresif bir şekilde takip etmeye başladığı, 21. doğum günü için bir toplantıya davet ettiği, onu zorla öptüğü, gücünü ve nüfuzunu kullandığı belirtiliyor.

cassie1

Cassandra Ventura

PARA DA VERDİ YUMRUK DA ATTI

Davaya göre; ikili beraber olmaya başladıktan sonra Combs, Ventura’yı gösterişli tatillere çıkardı, onun için New York ve Los Angeles’taki dairelerin parasını ödedi, ona tasarımcı kıyafetleri verdi ve uyuşturucu sağladı. Ayrıca sık sık yumruk, tekme attı ve en az iki kez silahlarını çantasında tutmaya zorladı.

Davada yer alan skandal iddialar arasında Ventura’yı düzenli olarak erkek seks işçileriyle seks eylemlerine katılmaya zorladığı ve bunun fotoğraflarını çekip filme aldığı yer aldı. Davada, Ventura’nın birden fazla şehirde zorla cinsel eylemlerde bulunmasının istendiği için seks ticareti mağduru olduğu belirtiliyor.

Davaya göre Combs, 2015 yılında Ventura’yı o kadar şiddetli bir şekilde dövdü ki güvenlik görevlisi ve asistanı görünce ağlamaya başladı. Ventura, morlukları iyileşene kadar rutin olarak otellerde saklandığını iddia ediyor.

cassie2

Cassandra Ventura

BAŞKASIYLA OLUNCA ARABASINI UÇURDU

Davaya göre, Ventura ne zaman ayrılmaya çalışsa daha fazla şiddet tehdidi aldı. 2012 yılında Kid Cudi ile kısa bir ilişkiye başladıktan sonra Combs’un rapçinin arabasını havaya uçurduğu iddia edildi. Kid Cudi, “Bunların hepsi doğru” diyerek Ventura’yı doğruladı. Ayrıca 2016 yılında Bad Boy Management Başkanı James Cruz, Ventura’ya telefon çağrılarına cevap vermediği sürece single’ının yayınlanmayacağını söyledi.

Ventura, 2018 yılına gelindiğinde ilişkilerini bitirmek konusunda tamamen çaresiz kaldı, bir akşam yemeğinin ardından zorla evine girip ona tecavüz etti.

Davada, “Ventura, Combs’un şiddet tehditleri, aşırı uyuşturucu kullanımı, fiziksel ve psikolojik taciz ve cinsel kölelik yoluyla kendisinden aldığı hayatının on yılı için adalet arıyor” deniyor.

Combs ise Ventura’nın davasına Türkiye’de de tanınan bir ismin avukatıyla yanıt veriyor. Combs’un avukatı Benjamin Brafman, İran’a yönelik yaptırımları delmekle suçlanan ve itirafçı olan İran asıllı iş insanı Reza Zarrab’ın avukatlığını yapıyordu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ