Ödüllü oyuncu Meryl Streep hakkında şaşırtıcı gerçek

Dünyaca ünlü ödüllü aktris Meryl Streep’in, “Devil Wears Prada” filmindeki akıllarda iz bırakan rolündeki beklenmedik gerçek yıllar sonra ortaya çıktı.

Ödüllü oyuncu Meryl Streep hakkında şaşırtıcı gerçek

odullu oyuncu meryl streep hakkinda sasirtici gercek df5yzLkc

Üç Oscar ödüllü oyuncu Meryl Streep’in, bazı insanlar onun komik olmadığını düşündüğü için “The Devil Wears Prada” filminde neredeyse kadroya alınmayacağı ortaya çıktı.

2006 yapımı filmin yapımcısı Wendy Finerman, ünlü bir moda dergisinin genel yayın yönetmeni Miranda Priestly’yi canlandıran Streep’in bu rolü neredeyse alamayacağını söyleyerek şaşkınlık yarattı.

“İnsanlar bizim deli olduğumuzu düşünüyordu. Yani beni arayıp ‘Aklını mı kaçırdın?’ diye tepkiler veriyorlardı” diyen Finerman, “Komikti ve yanılıyorlardı ama bu açıkça onun için farklı türden bir roldü.” dedi.

Finerman, efsanevi aktrisle çalışma sürecini ve film için fikirlerle dolu dosyalarla onun evini ziyaret etme sürecini hatırlayarak, “Streep’i seçmenin beklenmedik eğlencenin bir parçası olduğunu düşünüyorum” diye ekledi.

2006’dan önce, Streep, ağırlıklı olarak dramatik bir aktris olarak takdir ediliyordu ve “Sophie’s Choice” ve “Kramer vs. Kramer” filmlerindeki Oscar ödüllü performanslarıyla tanınıyordu.

Ancak, çalışanlarına dehşet saçan Miranda Priestly rolüyle bir Oscar adaylığı daha aldı.

İlk kez Lauren Weisberger’in 2003 yılında aynı adlı romanında yarattığı karakterin Vogue editörü Anna Wintour’dan ilham aldığı geniş çapta kabul ediliyor.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ