“Bir Başkadır Benim Memleketim”

“Bir Başkadır Benim Memleketim” Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü 7.’sini düzenlediği “Geleneksel Köy Şenliği” ile hafta sonuna damgasını vurdu. 23 Aralık Cumartesi günü okul bahçesinde konsept bir dekorla gerçekleştirilen şenlikte, öğrenciler, öğretmenler ve kermes katılımcıları kendi hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri satışa sunarak elde ettikleri gelirle yine kalplere dokunacaklar. 2016 yılından bu yana yüzlerce kişinin […]

“Bir Başkadır Benim Memleketim”

IMG 8823 scaled

“Bir Başkadır Benim Memleketim”

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü 7.’sini düzenlediği “Geleneksel Köy Şenliği” ile hafta sonuna damgasını vurdu.

23 Aralık Cumartesi günü okul bahçesinde konsept bir dekorla gerçekleştirilen şenlikte, öğrenciler, öğretmenler ve kermes katılımcıları kendi hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri satışa sunarak elde ettikleri gelirle yine kalplere dokunacaklar.

2016 yılından bu yana yüzlerce kişinin katılımı ve iş birliği ile gerçekleşen ‘Köy Şenliği’ ile sosyal sorumluluk projesine farklı bir bakış açısıyla yaklaşmaya devam eden Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü 2022 yılında gerçekleşen Köy Şenliği geliri ile Hatay deprem afet bölgesi çadır kenti için ‘’Benimle Oynar mısın’’ Oyun Evlerini hazırlayıp yerlerine ulaştırmıştı.

Bodrum halkının yoğun katılım gösterdiği şenlikte, satış stantlarının yanı sıra; keşkek, gözleme, ayran gibi yöresel Bodrum lezzetlerinin tadına varan katılımcılar, sokak oyunları, halk oyunları gösterileri ve yöresel müzikler eşliğinde hem çok eğlendi hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek vermiş olmanın mutluluğunu yaşadı.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ