“Titanic” yıldızı Leonardo DiCaprio genç oyuncuyu böyle etkilemiş

2023 yapımı “Killers of the Flower Moon” filmiyle şöhrete kavuşan Lily Gladstone,
rol arkadaşı ünlü aktör Leonardo DiCaprio (49) ile ilgili dikkat çekici bir anısını anlattı.

“Titanic” yıldızı Leonardo DiCaprio genç oyuncuyu böyle etkilemiş

titanic yildizi leonardo dicaprio genc oyuncuyu boyle etkilemis e3UlRVir

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio’nun bir zamanlar Lily Gladstone’u (37) harçlığını “Titanic’in VHS kaseti için bağışlaması” konusunda dolaylı olarak etkilediği ortaya çıktı.

Gladstone, pazartesi günü yayınlanan bir röportajda People’a “Harçlığımı harcadığım ilk şeylerden biriydi. Titanic’in ikili VHS seti için ön sipariş verdim.” diyerek ünlü oyuncuya hayranlığını anlattı.

Filmi çok sevdiğini söyleyen ünlü aktris, “Jack Dawson harikaydı. Bu çok komik, altıncı sınıftayken ne zaman aşık olsam – çünkü benim için filmin çıktığı yıl – aşkımı Jack Dawson’a yansıtırdım.” dedi.

Yirmi yılı aşkın bir süre sonra Gladstone, kendisini Martin Scorsese’nin yönettiği “Killers of the Flower Moon”da Oscar ödüllü oyuncuyla birlikte başrolde buldu. Gladstone, 2021 yılında bizzat DiCaprio’dan özel bir davet aldığını da söyledi.

“Telefonuma kayıtlı olmayan bir numaradan ‘Hey, ben Leo’ diyen bir mesaj aldım: ‘Akşam yemeğine gelmek ister misin?’ Ona baktım ve ‘Bu gerçekten o mu?’ diye düşündüm.” dedi.

Gladstone, bu kişinin gerçekten DiCaprio olduğunu doğruladıktan sonra evinin dışında ateşin yanında takıldıklarını ve akşam yemeğinde çocukluklarından bahsettiklerini söyledi.

Ekim ayında gösterime giren “Killers of the Flower Moon”un bu yılki Oscar Ödülleri’nde büyük ses getirmesi bekleniyor.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ