Demans hastası Bruce Willis’in eşinden duygusal paylaşım

Geçtiğimiz yıl çeşitli sağlık problemleri yaşayan ve önce afazi sonra da demans teşhisi konan ünlü aktör Bruce Willis’in eşi samimi açıklamalarda bulundu.

Demans hastası Bruce Willis’in eşinden duygusal paylaşım

demans hastasi bruce willisin esinden duygusal paylasim 7RlrZmuQ

Aldığı afazi ve demans teşhisleriyle hayranlarını üzen ve kariyerine son veren Hollywood yıldızı Bruce Willis’in (68) 2009 yılında evlendiği eşi Emma Heming Willis (45) yıldönümlerini kutlamakta zorlandığını itiraf etti.

Perşembe günü Heming, yakın arkadaşlarından biriyle az önce “iyice ağladığını” söylediği bir videoyu Instagram’da paylaştı ve güvenebilecek birine sahip olmanın ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

Ünlü oyuncuya frontotemporal demans teşhisi konulduğundan bu yana etrafındaki insanların “daha az yalnız hissetmesine” nasıl yardımcı olduklarına minnettar olduğunu söyledi.

willis2jpg BfBeyfhcsUa05Na48TBVBA

Heming, “Tatiller zordur. Yıldönümleri zordur. Ama benim için bu yıl gerçekten bir topluluk oluşturma ve bağlantı kurmakla ilgiliydi. Ve bunun benim cankurtaranım olduğunu söylemek istiyorum ve bunun için size teşekkür etmek istiyorum.”

“Bruce buna ‘yakın çevre’ diyor. Hayatımızda arayabileceğimiz, güvenebileceğimiz ve itimat edebileceğimiz insanlar olduğu için şanslıyız. Düzeltmenin bir yolunu sunmayan ama sadece dinleyen insanlardan oluşan bir yakın çevreye sahip olduğum için yeterince şanslıyım. Bu çok yardımcı oluyor.” diye ekledi.

Çift, bir gün önce birlikte 16. yıllarını kutladı.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ