“Gossip Girl” yıldızı Leighton Meester’dan annelik açıklaması

“Gossip Girl” dizisiyle hafızalara kazanan ABD’li aktris Leighton Meester, anne olmanın hayatının gidişatını nasıl değiştirdiği hakkında cesur açıklamalarda bulundu.

“Gossip Girl” yıldızı Leighton Meester’dan annelik açıklaması

gossip girl yildizi leighton meesterdan annelik aciklamasi GTJvTkrQ

2014 yılında evlendiği ünlü oyuncu Adam Brody (44) ile mutlu bir evlilik sürdüren Leighton Meester (37), bu birliktelikten iki de çocuk sahibi olmuştu.

Interview Magazine’e konuşan ünlü aktrise, anneliğin kariyerini nasıl etkilediği soruldu.

Meester, bu soruya cevabı ise, “Bunun değişmesi kaçınılmaz ve bu konuşmaları eşimle hiç durmadan yaptık. Şimdiye dek yaptığım hiçbir şeyi değiştirmeyeceğim ve olduğum anneyle gurur duyuyorum.”

shutterstock2225680095jpg W1ehDUMmGkawzoOYN3WbGA

“Ama aynı zamanda kendimden çok fazla şüphe duymaya ve endişelenmeye, aşırı ihtiyatlılığa ve nevroza da açık olduğumu hissediyorum. Çocuklar, çocuklarımız, yapabileceğim tek şeyin orada olmak olduğunu hissediyorum. Sonra çalışırken onları deli gibi özlüyorum.”

“Bir anne olarak yeterince şey yapmadığınız hissine kapılmamak zor ve bence bu, içinde yaşadığımız toplum tarafından her zaman gündeme getirilecek.”

“Bu da bana büyük bir şefkat ve diğer insanlara karşı bambaşka bir takdir düzeyi ve daha önce hiç sahip olmadığımı düşündüğüm bir duyarlılık kazandırdı. Özellikle de konu çocuklara gelince. Bu sıradan bir iş gibi değil. Normal işte çalışıyorsun, 3 ay boyunca, gece gündüz aralıksız, sonra geri kalan zamanda bitiyor. Bu iş kesinlikle tercih edilir” şeklinde gülerek oldu.

Meester ve Brody çiftinin 8 yaşında bir kızları ve 3 yaşında bir oğulları bulunuyor.


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ