“Swissôtel Bodrum Beach Hotel, Çağdaş Holding Tarafından Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na Satıldı”

“Swissôtel Bodrum Beach Hotel, Çağdaş Holding Tarafından Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na Satıldı” Bodrum’un önde gelen konaklama tesislerinden biri olan Swissôtel Bodrum Beach Hotel’in yatırımcı ve işletmecisi olan Çağdaş Holding, mülkünü Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na sattığını açıkladı. Çağdaş Holding CEO’su Dağlarca Çağlar, satış işlemlerinin tamamlandığını duyurarak, otelin artık Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yönetileceğini belirtti. Çağlar, […]

“Swissôtel Bodrum Beach Hotel, Çağdaş Holding Tarafından Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na Satıldı”

Buyuk Beach

“Swissôtel Bodrum Beach Hotel, Çağdaş Holding Tarafından Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na Satıldı”

Bodrum’un önde gelen konaklama tesislerinden biri olan Swissôtel Bodrum Beach Hotel’in yatırımcı ve işletmecisi olan Çağdaş Holding, mülkünü Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na sattığını açıkladı. Çağdaş Holding CEO’su Dağlarca Çağlar, satış işlemlerinin tamamlandığını duyurarak, otelin artık Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yönetileceğini belirtti.

Çağlar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “1987 yılından bu yana Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz yatırımlar arasında en özel olanlardan biri olan Swissôtel Resort Bodrum Beach Hotel’i, Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na satma kararı aldık. Bu anlaşma kapsamında otel, mülkü ve işletmesiyle birlikte devrediliyor. Swissôtel markası, Accor Grubu çatısı altında hizmet vermeye devam edecek. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.”

Swissôtel Bodrum Beach Hotel, 26,586 metrekarelik bir arazide konumlanmış olup denize sıfır bir konuma sahiptir. Turizm bölgesinde bulunan arazi, 0.75 emsal yapılaşma hakkına sahiptir. Tesiste 12,908 metrekare kapalı alana sahip 70 oda ve süit bulunmaktadır. Ayrıca, 1,200 metrekare plaj alanı ve Türkiye’nin en büyük dikey bahçesi de tesisin öne çıkan özelliklerindendir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ